Telefon

Android kullanıcılarının dikkatine!

Teknolojinin süratle gelişmesi sonucu akıllanan telefonlar, çabucak her alanda işlerimizi kolaylaştırmaya devam ediyor. Daha birkaç yıl öncesine kadar araçla bir yerden bir yere giderken rotamızı belirleyebilmek için klasik navigasyon aygıtlarına başvururduk.

Akıllı telefonların çıkmasıyla birlikte bu gereksinim günden güne azalmaya başlarken, bu seferde akıllı telefonları otomobilimizde nasıl sabit tutacağız sıkıntıları başladı. Her ne kadar telefon tutucuları bu sorunu değerli oranda çözse de, hem görünüm hem de kullanım kolaylığı açısından sıkıntılı olan bu tahlili sona erdiren şeyse Android Auto uygulaması oldu.

Android kullanıcılarının dikkatine!

Dünya genelinde 1 milyardan fazla insan tarafından kullanılan ve otomobilinizin multimedya sistemini akıllı telefona çeviren bu uygulama, her geçen gün daha fazla akıllanmaya devam ediyor. Bununla birlikte Google’ın maksadı, bu uygulamanın yalnızca yeteneklerini değil görünümünü de uygunlaştırmak. Bu kapsamda geçtiğimiz Mayıs ayında esaslı bir güncellemenin getirildiği Android Auto, bir sonraki büyük güncelleme paketi için yaz mevsiminin sonunu işaret etmişti.

Ancak Google cephesinde yaşanan birtakım sıkıntılar nedeniyle bu kelamın tutulamadığını daima birlikte görmüş olduk. Şimdilerde gelen yeni haberler ise, Android Auto için servis edilecek yeni tasarım güncellemesinin 2023 yılının birinci aylarında karşımıza çıkacağı belirtiliyor. Ayrıyeten Google’ın gecikmesinin özrü olarak bu güncellemeyle birlikte yalnızca tasarım açısından değil özellik bakımından da değerli iyileştirmelere gideceğini söyleyelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom