Telefon

Xiaomi daha ne yapsın? İşte bedavadan biraz değerli Redmi A11! Daha ucuzu yok!

Teknoloji dünyasının en değerli isimlerinden biri olan Redmi, son vakitlerde bilhassa bütçe dostu akıllı telefon modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Çinli şirketin bu kapsamda üzerinde çalıştığı son akıllı telefon modeli ise, Redmi 11 serisine eklemek istediği Redmi 11A modeli.

Yeni akıllı telefonun özelliklerine ön yüzeyinden bakmaya başlarsak, bizleri burada 1650 x 720 piksel çözünürlüğe sahip bir HD ekranın karşıladığını söyleyebiliriz. Gücünü hangi yonga setinden alacağı tam olarak netleşmeyen telefonun işlemci kümesinin 8 çekirdekli bir model olacağı ise katılaştı.

Xiaomi daha ne yapsın? İşte bedavadan biraz kıymetli Redmi A11! Daha ucuzu yok!

Giriş segmenti bir akıllı telefon modeli için kâfi olarak görülen bu yonga setini 2GB RAM + 32GB dahili depolama alanı, 4GB RAM + 64GB dahili depolama alanı, 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı üzere seçeneklerle destekleyen telefonun microSD kart dayanağı sunup sunmadığı ise bilinmiyor.

Redmi 11A’nın art yüzeyine baktığımız vakit telefonun ana kamerasının 50MP’lik bir lens etrafında toplandığı ön yüzeyinde ise 5MP’lik tek bir sensörün bulunduğu görülüyor. Yeni bütçe dostu akıllı telefon modelinin fiyatı hakkında net bir söz olmasa da, firmaya yakın kaynaklardan gelen bilgilere nazaran şirketin Redmi 11A modeli için 100 dolar civarı bir fiyat düşündüğü belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!