Teknoloji

Apple, AirPods, AirPods Pro ve AirPods Max için yeni planını duyurdu!

Apple, AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro, AirPods Pro 2 ve AirPods Max için yeni bir beta üretici yazılımı yayınladı. Yazılım 5B5040c sürüm numarasına sahip, lakin Apple bu bahiste rastgele bir detay vermediğinden bu güncellemedeki yeniliklerin ne olduğu belgisiz.

Teknoloji devi geçtiğimiz günlerde yeni iPhone serisi iPhone 14’ü piyasaya sürmüştü. Çalışmalarına sürat kesmeden devam eden şirket artık yeni planlarını da sunmaya devam ediyor.

Apple, AirPods, AirPods Pro ve AirPods Max için yeni planını duyurdu!

Yeni beta üretici yazılımını Apple’ın Geliştirici Merkezi’nden indirebilir ve AirPods’unuzu bir iPhone ile eşleştirerek ve onu bir Yıldırım Kablosu ile bir Mac’e bağlayarak yükleyebilirsiniz. Akabinde Mac’te Xcode 14 beta’yı başlatın, Ayarlar > Geliştirici menüsüne gidin ve AirPods Testi kısmının altındaki “Yayın Öncesi Beta Eser Yazılımı” geçişini seçin. OTA, yayın öncesi test seçeneği aktifleştirildikten sonra 24 saat içinde teslim edilecektir, lakin iPhone’unuzun en son iOS 16 beta sürümünü çalıştırması ve Mac’in en son macOS Ventura beta sürümüne sahip olması gerektiğini unutmayın. Bu güncellemenin geliştiricilere yönelik olduğunu ve kullanıcı tecrübesini engelleyebilecek kusurlar içerebileceğini de belirtmekte yarar var.

Bununla birlikte, Apple kısa mühlet evvel beta programına kayıtlı olmayanlar için AirPods Pro 2 için birinci eser yazılımı güncellemesini yayınladı. 5A377 sürüm numarasına sahip ve yanılgı düzeltmeleri ile “diğer iyileştirmeleri” içeriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!