Telefon

Apple iPad Pro ile alakalı karar değiştirmiş olabilir

Teknoloji dünyasının en kıymetli kategorilerinden biridir tabletler. Her ne kadar son vakitlerde akıllı telefonlardan sonra gelen ikincilik koltuğunu akıllı saatlere kaptırmamak için uğraşıyor olsalar da, tekrar de hala milyonlarca kullanıcının ilgi göstermesi, tabletlerin değerini koruduğunun bir göstergesidir.

İşte tablet piyasasının kıymetli isimlerinden biri olan iPad Pro, bu kesimi yakından takip edenlerin büyük bir merakla beklediği bir model. Şu ana kadar gelen sızıntılarda daima, en büyük değişimin ekranda yaşanacağı düşünülen yeni iPad Pro modeli, bu manada kendisini bekleyenleri üzecek üzere görünüyor.

Apple iPad Pro ile alakalı karar değiştirmiş olabilir

Apple’a yakınlığıyla bilinen ünlü duyumcu Ross Young tarafından yapılan açıklamaya nazaran, Amerikalı teknoloji devi Apple planlarında bir son dakika değişikliği yaparak iPad Pro’nun bir evvelki kuşakta kullanılan ekran teknolojisiyle yoluna devam etmesine karar verdi.

Bugüne kadar internete yansıyan sızıntılarda, iPad Pro 2022 modelinde mini-LED ekran teknolojisinin kullanılacağı belirtiliyordu. Ancak Young artık bu ihtimalin saf dışı kaldığını ve iPad Pro 2022 modelinde de tekrar LED Liquid Retina ekran teknolojisinin kullanımına devam edileceğini duyurdu. Bu iki ekran ortasındaki büyük imaj kalitesi ve kullanım ömrü farkları düşünüldüğünde, yeni iPad Pro’nun çok değerli bir özellikten olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım iPad tutkunlarının bu yeni habere reaksiyonları ne olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/