YouTube

EA’den ikili müjde! The Sims 4 fiyatsız oldu, Sims 5 yolda

EA Games’in ikonik simülasyon oyunlarından biri olan The Sims 4, tüm platformda oynaması fiyatsız hale getirildi. Oyunun temel sürümünü fiyatsız olarak sunan EA ve geliştirici Maxis, içerik paketlerini ise fiyatlı olarak sunmaya devam ediyor. Ayrıyeten şirket, The Sims 5‘in geliştirilmeye girdiğini açıkladı.

The Sims 4 tüm platformlarda oynaması fiyatsız oldu

İlk olarak 2014 yılında çıkış yapan The Sims 4, serinin kilit üretimlerinden biri olmayı başardı. Çıkışının üzerinden sekiz yıl geçmiş olmasına karşın, aldığı içerik paketleri sayesinde canlı bir oyuncu kitlesini elinde tutmayı başardı.

EA’in son kampanyasıyla birlikte The Sims 4’ü tüm platformlardan fiyatsız olarak edinebilirsiniz. Windows için Origin yahut Steam‘den; PS4 ve Xbox için ise uygulama mağazasından kütüphanenize ekleyebilirsiniz.. Sims 4 Freeplay ve Sims 4 Mobile ise Android ve iOS için fiyatsız oldu.

The Sims 4’ün fiyatsız hale getirilmesine ek olarak, The Sims 5’in yolda olduğu ortaya çıktı. “Project Rene” olarak isimlendirilen yeni oyun, seriyi farklı bir boyuta taşıyacak. Geliştiricinin açıklamasına nazaran Rene ismi, yenilik (renewal), rönesans ve tekrar doğuş (rebirth) üzere sözlere atıfta bulunuyor.

Project Rene hayli ayrıntılı bir simülasyon olacak biçimde tasarlanıyor. Sims Summit ile yayınlanan basına bülteni, “bir yatak mobilyasını kesim parça düzenlemeyi, yatak örtüsü rengi ve deseni üzere öğeleri ayarlamayı” içereceğini söylüyor.

The Sims Franchise Lider Yardımcısı Lyndsay Pearson, “En başından beri The Sims, hayat simülasyonu oyunlarını tanımladı ve yaratıcılık ve kendini söz etme için inanılmaz bir platform haline gelmeye devam etti. Yeni tecrübeler yaratmak için sonları zorluyoruz” dedi.

The Sims 5 yahut Project Rene çıkış tarihi ise şimdilik meçhul. Tekrar de, oyunun hayli erken etapta olduğunu göz arkası etmemek gerekiyor.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!