Teknoloji

Apple karma gerçeklik gözlüğü için heyecanlandıran argüman

Kimi insanlara nazaran teknoloji markaları ikiye ayrılıyor: Apple ve başkaları. Hakikaten de Amerikalı teknoloji devinin başarılarına baktığımız vakit, neden bu biçimde bir yaklaşım içerisine girildiği daha net anlaşılıyor.

Birçok kesimin gelişimine bakıldığı vakit, bu yükselişin Apple’ın pazara girmesiyle başladığı anlaşılıyor. Üstelik aksisi durumlar da kelam konusu. Örneğin uzun bir müddettir birçok farklı markanın eserlerini tanıttığı sanal gerçeklik gözlüğü kesimi hala beklenilen muvaffakiyetin çok uzağında. Lakin herkesin kabul ettiği üzere, Apple karma gerçeklik gözlüğünün pazarı sunulması bu durumu bir anda bilakis çevirebilecektir.

İşte bu yüzden Amerikalı teknoloji devinin üzerinde çalıştığı gözlük, hem dalın başka isimleri hem de bu teknolojiye merak salan milyonlarca insan tarafından dört gözle bekleniyor. Bugüne kadar Apple tarafından hakkında çok fazla açıklama yapılmayan bu aygıt için son değerli bilgi ise, ünlü analist ve duyumcu Ming-Chi Kuo’dan geldi.

Apple karma gerçeklik gözlüğü için heyecanlandıran iddia

Kuo tarafından yapılan açıklamaya nazaran Apple, çalışmalarında büyük oranda sona geldi. Apple karma gerçeklik gözlüğünün bu yılın sonuna hakikat tanıtılacağını duyuran Kuo’ya nazaran bu durumun önünde ise tek bir mani olabilir o da düşme testleri.

Eğer argümanlar doğruysa, şimdi bu aygıtlar düşme testlerine karşı beklenilen sağlamlık düzeyine ulaşamadı ve bu durum da Apple’ın suratını kesiyor. Amerikalı teknoloji devi bu sorunu büsbütün çözmeden karma gerçeklik gözlüğünü piyasaya sürmeyeceği için, şayet sorun yıl sonuna kadar çözülemezse tanıtımın 2024 birinci baharına kalabilir. Bakalım Apple cephesinden bu argümanlara yönelik rastgele bir açıklama gelecek mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al