Telefon

Galaxy S23 modelleri ne vakit tanıtılacak?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, her yılın birinci çeyreğinde Galaxy Unpacked aktifliğini düzenleyerek bütün bir yılın meyvesi olan amiral gemisi serisini tanıtıyor. Bu sene düzenlenecek olan Galaxy Unpacked aktifliğinin tarihi hakkında ise ortalıkta pek çok sav dolaştı. Bu argümanlara nazaran, birinci etapta bu tarihin Şubat ayının birinci haftası içerisinde bir gün olduğu söylenmiş, sonrasında iki kez erteleme bilgisi geçilerek Samsung’un bu aktiflik için 21 Şubat’ı düşündüğü lisana getirilmişti.

Bununla birlikte son birkaç haftadır kamuoyunun mutabık olduğu tarih ise 7 Şubat’tı. Lakin Güney Koreli teknoloji devinin Samsung Kolombiya sayfası üzerinden yaptığı açıklama, tüm bu iddiaları boşa çıkarttı.

Galaxy S23 modelleri ne vakit tanıtılacak?

Yapılan açıklamaya nazaran Galaxy Unpacked aktifliği 1 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. Açıkçası bu tarihin şimdiye kadar hiç söylem dahi edilmediğini ve bu sebeple de bir epey enteresan olduğunu söyleyelim.

Öte yandan her ne kadar Samsung bu aktiflik kapsamında birçok farklı kategoride tekrar birçok farklı aygıt tanıtacak olsa da tüm gözlerin Galaxy S23 serisi üzerinde olacağı bir gerçek. Bugüne kadar sızdırılan bilgilerden yola çıkarak, bu serinin Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modellerinden oluşacağını ve tüm aygıtlarda Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin kullanılacağını biliyoruz. Öteki bilgiler içinse yaklaşık 3 hafta daha beklemek gerekecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al