Telefon

Apple Music müzik sayısı ile dudak uçuklatıyor!

Apple Music sembolik bir dönüm noktasını geçmiş bulunuyor. Apple, müzik akışı hizmetinin artık 100 milyon müziğe sahip olduğunu açıkladı. Bu, Haziran 2015’te piyasaya sürüldüğünde sahip olduğu 30 milyon müziğe kıyasla kıymetli bir büyüme ve aradığınız tüm yeni melodileri burada bulabileceğiniz manasına geliyor. Şirket ayrıyeten hizmete her gün yaklaşık 20.000 yeni modül eklediğini de söylüyor.

100 milyon sayısı Apple Music’e rakiplerine üstünlük sağlayabilir. Bu yazı itibariyle, ana rakip Spotify, “80 milyondan fazla parçaya” sahip olduğunu sav ediyor.

Apple Music müzik sayısı ile dudak uçuklatıyor!

Spotify hala inançlı seçim olsa da, Apple’ın sahip olduğu bir artış platformunda diğer bir yerde bulabileceğinizden daha kolay bir indie sevgilim yahut eski katalog başlıklı bir listeyi daha kolay bulabileceğinizi ima ediyor.

Tabii ki soru, bu avantajın öteki bir hizmetten geçiş yapmak için kâfi olup olmadığı. Orijinal DJ karışımları ve canlı oturumlar üzere kaç müziğin özel olduğu net değil. Bu sayısal üstünlük sevdiğiniz bir sanatkardan gereğince yararlanamıyorsanız cazip gelebilir, lakin albüm kesimlerini dinlemekten mutluysanız sizi etkilemeyebilir. Tekrar de diğer hiçbir şey olmasa bile, 100 milyon şarkılık sayı Apple’a övünme hakları veriyor: birinci kere yayın yapan ve favori bir kaydı bulma konusunda endişelenen bireyleri buraya çekebilecek daha büyük bir kitaplık sunabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi