Teknoloji

Volkswagen Taigo fiyat listesi: Bu fiyata bu araba!

SUV üretimini arttırma kararı veren ve bu alandaki yeni modellerini piyasaya süren Volkswagen, ülkemizde de faaliyetlerine devam ediyor. Taigo isimli SUV modelini satışa çıkartan Volkswagen, her ne kadar bu sınıfta önemli rakipleri olduğunu bilse de umudunu koruyor.

Taigo şu anda Peugeot 2008, Hyundai Kona, Citroen C3 Aircross üzere kesimin ileri gelen temsilcileri ile yarış halinde. Aracın bu yarışta nasıl bir satış performansı ile yoluna devam edeceği ise merak konusu.

Volkswagen Taigo fiyat listesi: Bu fiyata bu araba!

Volkswagen Taigo’nun tasarımsal yapısını beğenenler kadar beğenmeyenler de oldu. Bazıları aracı epeyce severken, kimileri ise Volkswagen tasarımcılarının çok daha yeterli işler başarabileceğini tabir etti.

Bu bahiste sizin görüşleriniz nedir bilinmez lakin biz de otomobilin biraz daha güzel durmasını beklerdik. Çünkü Taigo’nun kesimdeki rakipleri, bu mevzuda da epeyce argümanlı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!