Teknoloji

Apple’dan heyecanlandıran Apple Car duyurusu!

Bir müddettir Apple Car merakla bekleniyordu ve şirket artık heyecanlandıran duyuruların yapmaya başladı. Tanınmış Apple analisti Ming-Chi Kuo, bir tedarikçi anketi gerçekleştirdi ve elde ettiği bulgulara nazaran Apple, Apple Car projesi için yeni bir grup oluşturacak. Son vakitlerde Project Titan hakkında söylentiler dolaşıyor.

Apple, söylentilere nazaran otomobil projesinin birçok evresinden geçti, bunun varlığını hiçbir vakit tam olarak ne doğruladı ne de inkar etti. Sanayi analistleri yıllardır bir Apple Car öngörüyor, bu kolay bir kent arabası olarak başladı ve artık tam otonom bir araç olmaya daha yakın bir araba bekleniyor. Titan Projesi, 2014 yılında Apple’ın otomobil projesinde çalışmak üzere kelamda bir paravan şirket olan SixtyEight Research’ü kurmasıyla başladı. Şirket, çalışmalarına California’da SG5 olarak bilinen bir tesiste başladı.

Apple’dan heyecanlandıran Apple Car duyurusu!

Proje birçok değişiklikle, grupların uzaklaşmasıyla, projenin istikametinin büsbütün değişmesiyle, ani idare değişiklikleriyle gölgelendi. Apple’da Teknoloji Lider Yardımcısı olan Bob Mansfield şu anda projeyi yönetiyor. Ming-Chi Kuo tarafından gönderilen tweet’e nazaran Apple, projeyi hızlandırmak için yeni bir takım kuruyor. Son vakitlerde yeni işe alınanlar, Titan Projesi’nin ilerlemesini hızlandırdığına işaret ediyor.

Apple Car’ı 2025’te görmemiz mümkün mü? Değilse, Apple neden üretim iştiraki arayan Kia, Hyundai ve Nissan’a yaklaşıyor? 2025 biraz tezli olabilir fakat şirket işleri hızlandırıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!