Teknoloji

Citroen C3 Aircross fiyatları taban yaptı!

Citroen C3 Aircross, kesimde tahminen de işi en sıkıntı olan araçların başında geliyor. Çünkü modelin segmentinde epeyce önemli rakipleri mevcut. Bu rakipleri bir çırpıda sayacak olursak; Peugeot 2008, Hyundai Kona, Kia Stonic, Volkswagen T-ROC üzere modeller olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıyeten Opel Mokka da son periyotların yükselen yıldızları ortasında yer alıyor. Münasebetiyle tüm bu araçların yanında C3 Aircross’un bahtı günden güne azalıyor.

Citroen C3 Aircross fiyatları taban yaptı!

Makyajlı kasası ile bir arada satışta olan modelin aslında bakarsanız imajında marjinal bir değişiklik olmadı diyebiliriz. Bu bakımdan bir evvelki model yılı ile bu yılki versiyon ortasında ayırt edilecek önemli bir fark kelam konusu değil.

Ayrıca kabul etmek gerekir ki C3 Aircross şu günlerde ülkemizde pek revaçta da sayılmaz. Üstte saymış olduğumuz rakipler adeta canavar üzere ve kelam konusu modelin öbürleri yanında pek talihi bulunmuyor.

İşte tüm bunların farkında olan Fransız otomotiv devi Citroen, modelin satışlarını arttırmak için kampanya başlattı. Fiyatları piyasaya nazaran epey uygun tutan marka, 612.000 TL’den başlayan fiyatlarla aracı satışa çıkardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!