Teknoloji

ASUS’tan Kurumların Yükünü Hafifletmeyi Amaçlayan Yeni Tahliller

ASUS, BUSINESS serisiyle şirketlerin tüm dizüstü, masaüstü ve all-in-one (hepsi bir arada) bilgisayar muhtaçlıklarını uçtan uca karşılamaya devam ediyor. Serinin amiral gemisi niteliğindeki Expertbook ile kurumlara rakipsiz üstünlük sağlayan ASUS, güçlü donanım özellikleriyle dikkat çeken yeni tahlilleri Expertbook B5 (B5602C), Expertbook B5 Flip (B5602F) ve birinci expert serisi iş istasyonu olan Expertbook B6 Flip’i (B6602F) tanıttı.

Serinin yeni üyeleri ExpertBook B5 dizüstü bilgisayarlar ve ExpertBook B6 taşınabilir iş istasyonu, 12. Kuşak Intel Core i9 işlemci, Intel vPro Enterprise ve Essentials dayanağı, kurumsal güvenlik için isteğe bağlı TPM 2.0 yongası üzere güçlü donanım özellikleriyle güçlü işlerin üstesinden gelebilmeyi vadediyor. Etrafa ve geleceğe son derece hassas olan serinin yeni üyeleri, güçte verimlilik ve düșük güç tüketiminin göstergesi olan ENERGY STAR® sertifikasının yanı sıra, Elektronik Eserleri Etraf Açısından Kıymetlendirme Aracı (Electronic Product Environmental Assessment Tool-EPEAT) tarafından layık görülen Gümüş derecesiyle, üretiminde etraf üzerindeki tesirini azalttığını da kanıtlıyor. Dayanıklılık testlerinden muvaffakiyetle geçen her üç aygıt da MIL-STD 810H ABD askeri standart sertifikasına sahip. Aygıtlarda, mevcut ek özellikler ortasında, net sesli bağlantı için iki taraflı AI gürültü engelleme, fizikî bir web kamerası kapalılık kalkanı ve Intel WiFi 6E kontağı dayanağı yer alıyor.


ASUS ExpertBook B5

ExpertBook B5 modelleri, Intel Arc A350M bağımsız grafik kartı ve 40 GB RAM, RAID takviyesi ve ultra süratli WiFi 6E üzere son teknolojilerle donatıldı.

Sürekli hareket halindeki çalışanlar düşünülerek tasarlanan ASUS ExpertBook B5 ve ExpertBook B5 Flip bilgisayarlar, çok esneklik ve iş üretkenliği için 16:10 boyutlarında geniş bir 16 inç ekrana sahip. OLED ekran avantajına sahip ExpertBook B5 modelleri; %100 DCI-P3 renk gamı, derin siyahlar ve sinema sınıfı canlı renkleriyle ultra net bir görüntüleme sunuyor. Minimalist kasası ve sadece 1,4 kg ile hafifliğin sonlarını zorlayan ExpertBook B5, ASUS tarafından üretilen en hafif 16 inç dizüstü bilgisayarı.


ASUS ExpertBook B5 Flip

İhtiyaca nazaran, esnek bir kullanım imkanı da sunun ExpertBook B5 Flip ise, 360° dönebilen tasarımı ile tablet, çadır, stand ve klâsik modlarda kullanılabiliyor. Süratli şarj sağlayan kalemi ise yuvasında 15 saniyelik şarjla 45 dakika boyunca kullanım imkanı sunarak kullanıcılarına her an not alma, doküman imzalama ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak için fırsat sunuyor.

ASUS ExpertBook B6 Flip, mimarlar, mühendisler ve eser dizayncıları üzere kullanıcıların ve profesyonellerin gereksinim duyduğu performansı sunan üst seviye bir taşınabilir iş istasyonu olarak tasarlandı. Kapsamlı şirket içi testlerden geçen ExpertBook B6 Flip, 3ds Max®, MicroStation® ve Vectorworks® dahil olmak üzere dünyanın önde gelen yazılım şirketlerinin profesyonel uygulamalarıyla çalışmak üzere onaylı.

Dönebilen ve dokunmatik 16 inç ekranlı ExpertBook B6 Flip, gücünü Intel Core i9-12950HX işlemci ve profesyonel NVIDIA® RTX™ A2000 8 GB grafik kartından alıyor. Aygıt, termal tasarımı sayesinde, 135 watt güçte (55 W CPU ve 80 W GPU), serin, sessiz ve yüksek performansta rahatça çalışma imkanı sunuyor.


ASUS ExpertBook B6 Flip

Tüm bu özelliklerin yanı sıra, kullanıcıları NVIDIA Dynamic Boost 2.0 dayanağıyla performansı daha da ileri götürebiliyor. NVIDIA RTX A2000’e kadar yerleşik 8 GB grafik, ExpertBook B6 Flip’in gerçek vakitli ışın izleme ve hızlandırılmış yapay zeka ile iş akışlarını dönüştürerek kullanıcıların gerçekçi imajlar oluşturmasına, güçlü yapay zeka uygulamalarını kullanmasına yahut sürükleyici VR ortamları oluşturmasına imkan tanıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom