Teknoloji

Cyberpunk 2077, 20 Milyon Satışa Ulaştı

CD Projekt RED tarafından Cyberpunk 2077 oyununun değerli bir satış başarısına ulaştığı duyuruldu. Şirket en son oyunun 2020’nin sonundaki lansmanından bu yana 20 milyonun üzerinde sattığını duyurdu. Oyun bu etkileyici sayıya son büyük güncellemeler ve Edgerunners isimli anime sürümü sayesinde ulaşmış üzere gözüküyor.

Stüdyonun satış datalarını en son paylaştığı Nisan ayında, Cyberpunk 2077’nin 18 milyon adet sattığı ve başka dev projesi The Witcher 3: The Wild Hunt’ın 2015’ten bu yana 40 milyon satış sayısını geçtiği duyurulmuştu.

Oyunun hayranları tarafından Phantom Liberty genişlemesi de merakla bekleniyor. Genişleme paketi Keanu Reeves’i Johnny Silverhand olarak geri getirecek argümanlı bir casus-gerilim çeşidi tecrübesi sunacak. CD Projekt RED, sallantılı lansmanından bu yana temel oyunu güncellemeye devam etti.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty genişletmesi 2023’te PC, Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve Google Stadia’ya gelecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!