Teknoloji

Argüman: Bitcoin için ufukta ‘büyük bir hareket’ görünüyor!

Kripto para piyasası, bir vakitler dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan FTX’in çöküşünün sonuçlarından hâlâ emin değil. Tekrar de, Bitcoin ( BTC ) üzere birtakım varlıkları utangaç çıkarlar elde ediyor ve birtakım göstergeler bu yararların yakında ağırlaşabileceğini gösteriyor.

İddia: Bitcoin için ufukta ‘büyük bir hareket’ görünüyor!

Bitcoin için iki haftalık grafikte altı yılın en düşük düzeyi olan Bollinger Band Width Percentile (BBWP) göstergesi dikkate alındığında, amiral gemisi dijital varlık dramatik bir yükseliş için hazırlanıyor olabilir.

Takma isimli kripto analisti Mustache olan Twitter kullanıcısı, 28 Kasım’da,

bu gösterge en son Mayıs 2016’da şu anki durumuna emsal düşük bedeller gösterdiğinde, Bitcoin’in sonraki dört hafta içinde yaklaşık %80 arttığını söyledi.

BBWP’ye dayalı Bitcoin fiyat aksiyonu tahlili. Kaynak: Moustache

Teknik göstergeler birikiyor

Aynı vakitte, önde gelen kripto analisti Trader Tardigrade tarafından 28 Kasım’da açıklandığı üzere, öteki bir teknik tahlil (TA) göstergesi, birinci merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni için kartlarda bir sıçrama olabileceğini gösteriyor.

Bu gösterge, çoklukla özel bir yumuşatma süreci kullanan üstel hareketli ortalamalarla (MA) iki sefer yumuşatılan bir Değişim Oranı (ROC) hesaplamasına dayanan Fiyat Momentum Osilatörüdür (PMO).

Bitcoin örneğinde Trader Tardigrade, PMO’nun şu anda sıfırın altında olduğunu ve bunun “eğri takviyeyle temas halinde” olmakla birleştiğinde “bir sıçramayı tetikleyebileceğini” ve uzmanın tablosuna nazaran 2023’te bir orta gerçekleşebileceğini açıkladı. 2024’e gerçek, muhtemelen yaklaşık 24.000 $ ile doruğa ulaşacak.

PMO’ya dayalı Bitcoin fiyat aksiyon tahlili. Kaynak: Tüccar Tardigrade

Daha evvel, döngü kanalı osilatörü (CCO) ayı piyasasının tabanına girdi ve Finbold tarafından bildirilen kripto uzmanı Mags’in tahliline nazaran, Bitcoin’in dolar maliyeti ortalaması için harika bir alan, bu da onu yükseliş eğilimine sokabilir.

Bitcoin fiyat analizi

Mevcut durumda, Bitcoin, aylık grafikteki kayıpları %20,57 olmasına karşın, evvelki yedi günde %4,87’nin yanı sıra gün içinde %1,63 ve %4,87 artışla 16.504 $’dan el değiştiriyor.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Finbold tarafından 29 Kasım’da alınan CoinMarketCap datalarına nazaran, 317,01 milyar dolarlık piyasa bedeliyle Bitcoin, bu göstergeye nazaran piyasadaki en büyük kripto para ünitesi pozisyonunu koruyor .

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al