Teknoloji

Artık de elektrikli minibüsler geliyor! Hem de sağlam bir biçimde

Şirket, elektrikli bir otobüs, Uber için bir elektrikli araç paylaşım aracı ve 11,5 milyon dolarlık bir pil tesisi için planlar üzerinde çalışarak kapsamını süratle genişletti.

Ancak Perşembe günü şirket apansız otobüs ve otomotiv projelerini durdurmaya karar verdiğini ve bunun yerine “kaynaklarını ABD pazarına yine odaklarken birebir vakitte etkinleştirici teknolojilerini daha da ilerletmeye” karar verdiğini duyurdu.

Perşembe günü yaptığı bir basın açıklamasında şirket, “Bicester (İngiltere) mikro fabrikasında üretimin ölçeklendirilmesinin, sert alet ve işletme sermayesine değerli ölçüde daha fazla yatırım gerektirdiğini ve Şirket, bu türlü bir yatırımın yararlarının en güzel ABD pazarına yönlendirileceğini belirledi.

Şimdi de elektrikli minibüsler geliyor! Hem de sağlam bir şekilde

” Bu nedenle, şirket tekrar yapılandırılacak ve uğraşlarını Van’a ve onu çalıştıran temel teknolojiye odaklayacak.

Arrival, ABD MESKEN vergi kredisinin verdikleri karar üzerinde kıymetli bir tesiri olduğunu belirterek, Enflasyon Azaltma Yasası’nın “ticari araçlar için 7.500 ila 40.000 dolar ortasında teklif vermesi, geniş adreslenebilir pazar büyüklüğü ve değerli ölçüde daha âlâ marjlar sunmasının beklendiğini” belirtti. Ne yazık ki, şirket işten çıkarmalarda olduğu üzere Birleşik Krallık işgücünü “doğru boyuta” getirmek zorunda kalacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!