Teknoloji

ASUS RT-AXE7800 sonunda tanıtıldı!a Özellikleri hudutları zorladı

Bilgisayar donanımları ve oyuncu ekipmanları konusunda birinci akla gelen markalardan birisi olan Asus son periyotta son kullanıcıya yönelik ağ eserleri ile öne çıkıyor. Bu eserlerden birisi de, Wi-Fi 6E takviyesine sahip olan ve bu sayede 7800 Mbps sürate çıkabilen: ASUS RT-AXE7800

1,7 GHz suratında çalışan dört çekirdekli 64 bit Broadcom işlemciden güç alan ASUS RT-AXE7800, yedi adede kadar yüksek süratli 160 Mhz kanalı sunan WiFi 6E standardıyla yüksek süratli ve kararlı irtibatlar sunabiliyor.

ASUS AiMesh teknolojisiyle de büsbütün uyumlu yapısı sayesinde ağınızı basitçe genişletebiliyorsunuz.

Güvenli Gezinti özelliği, hiçbir ekstra uygulamaya gerek duymadan tek dokunuşla istenmeyen içerikleri engelleyebiliyor. DNS tabanlı bu hafif filtreleme sistemi router’ın performansını da etkilemiyor. Sistem ayrıyeten internette çocukları korumak için arama sonuçlarındaki uygunsuz içerikleri de filtreleyebiliyor.

Ömür uzunluğu fiyatsız AiProtection Pro hizmeti ile gelen RT-AXE7800, Trend Micro takviyeli bu kurumsal sınıf ağ güvenliği yazılımı belli aralıklarla otomatik olarak güncelleyerek aygıtınızı ve ferdî bilgilerinizi internetteki tehditlerden koruyor.

Yerleşik VPN sunucusu ve VPN istemcisi OpenVPN ve en yeni WireGuardgibi birçok güvenlik protokolü de desteklenen teknolojiler ortasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri