Teknoloji

Fotoğrafta olan kediyi 500 şahıstan yalnızca 2 kişi buldu! Kediyi bulabilir misiniz?

Dünya çapında yapılan bir IQ optik illüzyon testinde fotoğrafta gizlenmiş bir kedi var. Dünyada yapılan araştırmalara nazaran, hiç kimse bu kediyi 45 saniyeden daha kısa müddette bulamadı. Optik yanılsamalar, gerçekliği farklı algılamamıza neden olur. Pekala bu zeka testini çözerek rekoru siz kırabilir misiniz?

45 saniyede kediyi bulun!

Hazırlanan bu zeka testinde fotoğrafta gizlenmiş kediyi 45 saniyede bulmanız isteniyor. Kelam konusu görseldeki yalınlık bile karşılığa ulaşmanızı zorlaştırıyor. Beyin jimnastiği hayranları, rekor müddette fotoğrafta gizlenmiş kediyi bulmak için bulmacaya bakmaya başladı.

Biliyoruz şu an sıkıldınız tıpkı resme görmekten lakin kedi fotoğrafın bir yerinde saklanıyor. Resme yakından bakın. Bir şey daha, hiç kimse kediyi 45 saniyeden daha kısa müddette bulamadı. Artık gözlerinizi dikip, resme ağırlaşarak kapalı kediyi bulmaya çaba gösterin.

Kendinize meydan okumanın ve tıpkı vakitte eğlenmenin bir yolunu arıyorsanız, gerçek yerde olduğunuzu söyleyelim. Bu kapalı kedi optik yanılsaması ile zihninizi test etmeye devam edin. Tahminen kediyi gördünüz lakin gözlerinizden kaçırdınız!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!