YouTube

AVM’de bayana yumruk atarak bayıltan adam alkış topladı! İşte o olay video!

Sosyal medyanın yayılmasıyla birlikte toplumdaki şiddet olayları da daha net bir formda gözler önüne serilmiş oldu. Bu sayede kadına şiddet konusunda değerli önlemler alındı. Hakikaten alınmaya da devam ediyor.

Elbette bu durum dünyanın her yerinde geçerli. Yani kadına şiddet konusu yalnızca ülkemizin değil, tüm dünyanın sorunu. Aslında şiddetin başlı başına bir sorun olduğu gerçeğini de unutmamamız gerekiyor.

Geçtiğimiz gün toplumsal medyada farklı bir video viral oldu. Bahse husus bu görüntüde, iri yarı bir gencin sarışın bir bayanı tek yumrukta yere serdiği görülüyordu. Görüntü bu haliyle izlendiğinde herkes gence reaksiyon gösterdi. Ama sonradan görüntünün uzun hali toplumsal medyada düştü. Dilerseniz bahse husus görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

AVM’de bayana yumruk atarak bayıltan adam alkış topladı! İşte o olay video!

Videoda net bir halde görüldüğü üzere bayan zorbalıkla kendinden küçük birisinin sandalyesini alıyor ve bu anları kameraya kaydettirip gülüyor. Olaya sonradan dahil olan genç, arkadaşının sandalyesini geri almak istiyor. Zorba kadın bu noktada gence vurmaya başlıyor ve beklenmedik bir şey oluyor. Genç adam tek yumrukta zorba bayanı yere seriyor ve bayan bayılıyor.

Genel olarak herkes bu olayda adamı haklı buluyor. Hatta görüntünün daha uzun bir halinde adamın alkışlandığı anlar bile mevcut. Pekala sizce bu olayda haklı kim?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking