Teknoloji

Beş yeni kripto para, günler içinde 50 milyar dolarlık bedele ulaştı!

Uzatılmış kripto kışı, yeni kripto para ünitelerindeki büyük sermaye girişinin vurguladığı ilgiyle birlikte, piyasaya ilgi duymaya devam ederken, yatırımcıları ve yeni dijital varlık geliştiricilerini caydırmadı.

Beş yeni kripto para, günler içinde 50 milyar dolarlık bedele ulaştı!

7 Ekim itibariyle, CoinMarketCap tarafından takip edilen birinci beş yeni kripto para ünitesi , listelendikten sonraki dört gün içinde 50,75 milyar dolarlık kümülatif sermayeye sahipti. Fungible olmayan belirteçler ( NFT ) merkezli RIMAUNANGIS (RTX) belirteci, 27.8 milyar dolarlık bir piyasa pahası ile birinci beşte başkandır ve varlık ticareti 13.89 dolardır.

61 dolardan süreç gören GOLD COIN (GOLC), 17,8 milyar dolarlık piyasa bedeliyle ikinci sırada yer alıyor. Varlık temel olarak stake etmeye odaklanır . Öteki yerlerde, oyun ekosistemi simgesi Joystick (JOY), 3,29 milyar dolarlık piyasa bedeli ile üçüncü sırada yer alırken, pak teknoloji gücü Elan (ELAN) simgesi, 1,04 dolar bedelinde 1,05 milyar dolarlık bir piyasa pahasına sahip.

Piyasa pahasına nazaran birinci beş yeni para. Kaynak: CoinMarketCap

Yeni madeni paralara ilginin tetikleyicileri

Yeni madeni paralara olan ilgi, birden fazla varlığın düzelttiği mevcut piyasa eğilimlerine alışılmamıştır ve yatırımcılar geri kalmayı ve gözlemlemeyi tercih etmektedir. Bununla birlikte, bu durumda, gelecekte en üst sıralarda toplanma olasılığıyla birlikte birkaç faktör potansiyel olarak ilgiyi yönlendiriyor.

Özellikle, kimi yeni paralar , erken yatırımcılara kıymetli ölçüde yarar sağlayan bir varlık olan Bitcoin’i ( BTC ) taklit etmeye çalışıyor. Bu nedenle, kaçırma korkusu ( FOMO ) üzere ögelere dayanarak, yatırımcılar bu çeşit yeni paraları tercih ediyor ve yarar üzere tarafları göz önünde bulunduruyor.

Son piyasa düşüşüne karşın, analistler piyasanın hala büyüdüğünü ve yatırımcıların önümüzdeki aylarda muhtemel bir ralli beklemesi gerektiğini savunuyorlar.

Yeni madeni paralarla uğraşırken dikkatli olun

Başka yerlerde, ilgi çeken yeni madeni paralara karşın, bu çeşit yeni tokenlerin daha evvel kripto yatırımcılarının çıkarına hareket etmemek için seçildiğini belirtmekte yarar var. Dolandırıcılar, pompalama ve boşaltma planları kapsamında yeni varlıkların piyasaya sürülmesinden yararlandıklarından, yatırım yapmadan evvel çoklukla daha fazla araştırma yapılması önerilir.

Aynı vakitte, yeni varlıkların sürdürülebilirliği kripto bölümünün vadesine bağlı olacaktır. Büyük ilgi görmesine karşın, bilhassa analistlerin birden fazla tokenin büyük olasılıkla silineceğini öngören analistler ile muvaffakiyete dönüşmüyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!