Teknoloji

Binance CEO’su: BNB topluluğunu “son derece güçlü”

6 Ekim’de 100 milyon doların üzerinde BNB Akıllı Zincir ( BSC ) tokeninin bilgisayar korsanları tarafından çalınmasının akabinde, kripto para borsası Binance, blok zinciri ağının operasyonlarını süreksiz olarak duraklattı.

Binance CEO’su: BNB topluluğunu “son derece güçlü”

Kripto borsası, BNB Zincirine bağlanan zincirler ortası bir köprünün hücuma uğradığını ve siber hatalılara ağdan BNB jetonlarını çalma yeteneği verdiğini duyurdu. Bununla birlikte, o vakitten beri ağ, tokenin fiyatı üzerinde fazla bir tesir yaratmadan faaliyetlerine devam etti.

7 Ekim’de CNBC’den Squawk Box ile konuşan , kripto alanında daha yaygın olarak CZ olarak bilinen Changpeng Zhao, ağda bir ihlal yaşanmasına karşın dijital varlık etrafındaki hassaslığın ‘son derece güçlü’ kaldığını belirtti.

“Bir gecede gerçekleşen bu türlü bir hack ile bile BNB fiyatının %5’ten daha az düştüğünü görebiliyoruz. Bu, BNB’ye mesken sahipliği yapan topluluğun inancının son derece güçlü olduğunu gösteriyor.”

Ekledi:

“Topluluktaki gelişme yeteneğine ve topluluktaki sahiplerine çok güveniyorum. Bu yaşanan şanssız bir olay ancak bundan ders çıkarabiliriz.”

Ne oldu?

Bilgisayar korsanları bilhassa BCS’nin zincirler ortası köprüsü BSC Token Hub’ı (BNB Beacon Chain (BEP2) ve BNBChain (BEP20 yahut BSC) ortasındaki köprü) gaye aldı ve bu da tüm zincirdeki operasyonların askıya alınmasına neden oldu.

CZ “Bu tıp kusurlardan nasıl ders çıkarabileceğimizi öğrenmemiz ve kodumuzu daha inançlı hale getirmemiz gerekiyor. Yazılım kodu hiçbir vakit yanlışsız değildir” dedi.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!