Teknoloji

Binance, fiyatsız çevrimiçi kripto kursu başlatıyor!

Kripto para ünitesi sanayisi genişlemeye devam ettikçe , bu büyümeyi desteklemek için dijital varlıklar, kullanımları, avantajları ve riskleri hakkında halkı eğitme gereksinimi ortaya çıkıyor, bu nedenle kripto ticaret platformu Binance artık giderek daha tanınan hale gelen teknoloji hakkında fiyatsız kurslar sunuyor .

Binance, fiyatsız çevrimiçi kripto kursu başlatıyor!

Binance, 17 Kasım’da Finbold ile paylaşılan bilgilere nazaran , kripto borsasının Binance Academy eğitim platformu aracılığıyla milyonlarca kişinin erişebileceği blockchain, kripto, metaverse ve Web3 hakkında fiyatsız çevrimiçi kurslar başlattı.

Öğrenciler NFT sertifikaları alacak

Altı modülden oluşan başlangıç ​​kursu, kripto, blockchain, ademi merkeziyet, metaverse, kripto ticareti ve yatırım stratejilerinin temellerini açıklayacaktır. Muvaffakiyetle tamamlanması, misli olmayan bir belirteç ( NFT ) sertifikası ile ödüllendirilecektir.

‘Blockchain Fundamentals’ isimli açılış kursunun, gelecekte orta ve ileri düzeylerin yanı sıra blockchain ve kripto alanında meslek yapmak isteyen öğrenciler için profesyonel sertifikaların verilmesi planlanıyor.

Başlangıçta modüller İngilizce olarak öğretilirken, sonraki haftalarda ek lisanlar tanıtılacaktır.

Binance’in kurucu ortağı ve Baş Pazarlama Sorumlusu He Yi, fiyatsız kripto kurslarının oluşturulması hakkında şunları söyledi:

“Blockchain sanayisi hala erken bir kademede. NFT ve metaverse üzere birçok yeni kavram ortaya atılmıştır. Yaratıcıların ve inşaatçıların dalımızın geleceğini şekillendirdiğine inanıyoruz. Bu nedenle, daha fazla yaratıcıyı ve inşaatçıyı bilgiyle güçlendirmek çok kıymetlidir.”

Binance’in topluluğa odaklanması

Harvard, Oxford ve MIT üzere eğitim alanındaki kıymetli isimlerin iş birliğini içeren Binance Academy’nin öğrenme içeriğini yüz milyonlarca insanın görüntülediğini yahut okuduğunu da belirtmekte yarar var.

En yeni ekleme, kripto borsasının her şeyden evvel topluluğa daha fazla dikkat ve odaklanma eforlarının devamı ve Binance’in likidite krizleriyle karşı karşıya kalan kripto projeleri için Kurtarma Fonu ile birleşmesi.

Bu gelişme , piyasada domino tesiri yaratan ve Bitcoin ( BTC ) dahil birden fazla dijital varlığın bedelini düşüren FTX çöküşünün akabinde hâlâ gayret eden kripto dalı için güç bir vakitte geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al