Teknoloji

Bitcoin, 18.000 $ ‘a yanlışsız ‘hızlı mum’ için bu direnç düzeyini kırmalı!

Birkaç güçlü haftadan sonra, kripto para ünitesi piyasası yine yeşile döndü, zira varlıklarının birden fazla, değerli bir direnç işaretini kırmayı başarırsa üst yanlışsız devam edebilecek olan Bitcoin ( BTC ) dahil olmak üzere 24 saatlik çıkarlar kaydediyor.

Bitcoin, 18.000 $ ‘a hakikat ‘hızlı mum’ için bu direnç düzeyini kırmalı!

Önde gelen kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe’nin 23 Kasım’da bir tweet’te açıkladığı üzere, Bitcoin’in önemli bir güç göstermesi için 16.600 dolar civarındaki direnç düzeyini geri kazanması gerekiyor.

Bu gerçekleşirse Van De Poppe, Bitcoin’in “17,5-18 bin dolara yanlışsız süratli bir mum” oluşturacağına ve bir sonraki değerli direnç düzeyinin 18.170 dolar civarında görüneceğine inanıyor.

Bitcoin fiyat aksiyon tahlili. Kaynak: Michaël van de Poppe

Analist, 22 Kasım’da benzeri bir varsayımda bulunurken, amiral gemisi dijital varlığın “ancak o kadar da ağır olmayan” düşük seviyeyi aldığını ve öteki bir taramanın ” potansiyel girişler için yükseliş eğilimi ” sağlayacağını belirtmişti.

Aynı vakitte, Ocak ayından bu yana Bitcoin’in 3 günlük harika trend göstergesini takip eden kripto teknik analisti Matthew Hyland, varlığın ikinci en uzun ayı piyasasından çıkmak için yaklaşık 20.200 dolara ulaşması gerektiğini savundu.

Bitcoin 3 günlük muhteşem trend. Kaynak: Matthew Hyland

Bu ortada, yaklaşan Şükran Günü tatilinin, 2021’de olduğu üzere, tarihî olarak Bitcoin’in son yükseliş koşusu kısmı için bir katalizör misyonu gördüğünü de belirtmekte yarar var, 2020 Şükran Günü’ne kıyasla %214 yükseldi ve bu da %162’lik bir artış kaydetti.

Bitcoin fiyat analizi

Basın vaktinde Bitcoin, Van de Poppe’nin direnç düzeyine çok yakın süreç görüyordu ve bir evvelki haftaya nazaran %1,17 ve genel olarak %14,29 düşüşe karşın, gün içinde %5,29’luk bir artışı temsil eden 16.563 $’dan el değiştiriyordu.

Bitcoin 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Finbold tarafından 23 Kasım’da alınan CoinMarketCap bilgilerine nazaran , 318,26 milyar dolarlık piyasa bedeli ile birinci merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni, bu göstergeye nazaran en büyük dijital varlık pozisyonunu koruyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al