Teknoloji

Litecoin’e günde 1 milyar dolar giriş; LTC 100 $’ı bulacak mı?

Litecoin ( LTC ), FTX kripto para borsası çöküşünün neden olduğu mevcut piyasa gerilemesine karşı hareket ediyor ve satın alma baskısını sürdürürken kıymetli kazanımlar elde ediyor. Hakikaten de, 13. sıradaki kripto para piyasası da kilit zincir üstü aktivite oluşumunda kazanıyor.

Litecoin’e günde 1 milyar dolar giriş; LTC 100 $’ı bulacak mı?

Mevcut durumda, LTC 78.94 dolardan süreç görüyor ve 24 saat içinde %28’in üzerinde çıkar kaydediyor. Haftalık grafikte varlık %35 kıymet artışı kaydetti.

Litecoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Litecoin’in performansı, tokeni değerlemede mem kripto para ünitesi Shiba Inu’yu ( SHIB ) geçecek formda yükseltti. Bu doğrultuda, LTC’lerin basın vaktine nazaran piyasa kapitalizasyonu, son 24 saatte ortaya çıkan yaklaşık 1 milyar dolarlık sermaye girişi ile bir haftada yaklaşık 1.46 milyar dolar ekleyerek 5.64 milyar dolar olarak gerçekleşti.

Litecoin bir günlük piyasa kıymeti tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Litecoin neden yükseliyor?

Devam eden LTC yükseliş eğilimi, halving olayları öncesinde varlık için tarihî fiyat hareketini yansıtıyor. Bilhassa, Ağustos 2015 ve Ağustos 2019 yarılanması için varlık, olaydan aylar evvel yükseliş ivmesi sergiledi. Bir sonraki LTC yarılanmasının Ağustos 2023’te yapılması planlanıyor.

Aynı vakitte Litecoin ağı, artan varlık birikimini gösteren Sanitment datalarıyla artan ağ aktifliğini kaydediyor. Birebir vakitte, en son LTC yararları, varlığın fiyatının Bitcoin’in ( BTC ) bedeline karşı yeni bir yılın en yüksek düzeyine çıkmasına neden oldu.

“Litecoin’in fiyat artışı kimilerinizi şok etmiş olabilir, lakin büyük adres birikimi izlemenin anahtarı oldu. Platform, 23 Kasım’da bir tweet’te, geçtiğimiz iki hafta içinde 1 ila 100 bin LTC tutan adreslerin, Mayıs ayından bu yana birinci fiyat artışı olan 80 doların üzerine çıkma yolunda 43,4 milyon dolar biriktirdiğini belirtti.

Liteccoin adres varlık tablosu. Kaynak: Santiment

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al