Teknoloji

Bitcoin için Ekim ayı nasıl geçecek?

Kripto para piyasası, Eylül başında ulaştığı 1 trilyon doları geri almak için çaba ederken, kripto tüccarları ve yatırımcıları, bu çeşit düşüş şartlarında Bitcoin’in ( BTC ) performansı konusunda kaygılı.

Bitcoin için Ekim ayı nasıl geçecek?

2 Ekim’de bir tweet’te amiral gemisi dijital varlığın tarihî aylık performansını belgeleyen bir grafik yayınlayan kripto analisti Ali Martinez’e nazaran, yıllar boyunca Ekim ayı piyasalarını takip eden dataların gösterdiği üzere, Bitcoin bu şartlarda yeterli performans göstermedi.

Bitcoin’in yıllar boyunca ayı piyasalarındaki aylık performansı. Kaynak: Ali Martinez

Ayrıca, Bitcoin, Ekim 2022’ye kadar olan iki ayda makus bir performans sergileyerek Ağustos ayında bedelinin %13,99’unu ve Eylül ayında %3,1’ini kaybetti. Yılın başından yayın vaktine kadar, birinci kripto para ünitesinin fiyatı %58,86 düştü.

Bitcoin yıldan bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Diğer göstergelerde Bitcoin için daha fazla iyimserlik

Bununla birlikte, Bitcoin Ekim 2021’de %39.9, Ekim 2020’de %28.04 ve Ekim 2019’da %10.48 ekleyerek Ekim ayının boğa piyasalarında son üç yılda son derece yeterli performans gösterdi.

Basın vaktinde, BTC, evvelki yedi gün boyunca % 1,48’in yanı sıra gün içinde % 0,19’luk bir artışı temsil eden 19.211 dolardan süreç görüyordu. Bu ortada, CoinMarketCap bilgilerine nazaran Bitcoin’in piyasa bedeli şu anda 368,54 milyar dolar.

Bunun da ötesinde, Finbold’un bildirdiği üzere , Bitcoin madenciliği hash oranının 2 Ekim’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 240.208 milyon TH/s’ye ulaşmasıyla gösterildiği üzere, madenciler mevcut ayı piyasasıyla ilgilenmiyor üzere görünüyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom