Teknoloji

Bitcoin sahiplerinin sayısı istikrarlı bir biçimde artıyor!

Bitcoin ( BTC ) pahası bu yıl değerli ölçüde dalgalanırken, devam eden kripto ayı piyasasına karşın amiral gemisi dijital varlığın sahiplerinin sayısında kıymetli bir artış oldu.

Bitcoin sahiplerinin sayısı istikrarlı bir biçimde artıyor!

Yatırımcılar dijital emtiaları HODL olarak bir bedel deposu olarak BTC’de teselli bulmaya devam ettikçe , Bitcoin sahiplerinin sayısı, daha geniş kripto alanındaki bir ayı piyasasının ortasında istikrarlı bir formda artıyor.

27 Eylül itibariyle, IntoTheBlock’tan alınan datalara nazaran, Bitcoin sahiplerinin sayısı geçen yıl arttı ve 4,5 milyondan fazla yeni sahip eklendi.

Platform şunları kaydetti:

“42 milyondan fazla adres şu anda bir yıldan daha uzun bir mühlet evvel 4,5 milyon dolar BTC tutuyor.”

Bitcoin sahipleri. Kaynak: IntoTheBlock

Bitcoin perakende sahipleri tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı

16 Eylül’de Finbold , blockchain analitik platformu Glassnode’un bilgilerine nazaran , en az 0,01 BTC tutan Bitcoin adreslerinin sayısının tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 10.702.698’e ulaştığını bildirdi.

Finbold’un Eylül ayında, BTC’nin 2022’deki % 60’lık fiyat düşüşüne karşın Bitcoin sahiplerinin % 47’sinin kârda kaldığını bildirdiğini de belirtmekte yarar var. Aslında, ağda oluşturulan yeni günlük Bitcoin adreslerinin sayısı, 14 Eylül’de 417.354 yeni adrese ulaşan bir artış kaydetti.

Bitcoin grafiği. Kaynak: Ali Grafikleri

Tanınmış kripto ticareti analisti Ali Martinez, eğilimin piyasada yer alan yan yatırımcılardan gelen girdilere atfedilebileceğini belirtti.

16 Eylül’de bir tweet’te, “Bu, kenarda kalan yatırımcıların BTC’yi mevcut fiyat düzeyleri etrafında toplamaya olan ilgisinde bir artış olduğunu gösteriyor” dedi.

Borsalardaki Bitcoin arzı, 2018’den bu yana birinci sefer borsalarda %9’dan az BTC ile 4 yılın en düşük düzeyine ulaştığında, boğalar için âlâ bir itimat işareti.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!