Teknoloji

Bitcoin’in için ufukta daha fazla acı mı var?

Kripto para piyasası hala bir telaş içinde ve Bitcoin ( BTC ) , son birkaç haftadır gözlenen 20.000 dolarlık işareti geri almak için uğraş ederken , en büyük kripto için mağazada daha makus haberler olabilir.

Bitcoin’in için ufukta daha fazla acı mı var?

Spesifik olarak, bir teknik tahlil (TA) göstergesi, 19 Ekim’de kripto analitik platformu CryptoQuant’ta bir analist olan crypto sunmoon tarafından gözlemlendiği üzere, 2018 ayı piyasası çöküşü sırasında sergilenen Bitcoin’e emsal bir azalan üçgen modeli gösteriyor.

Bitcoin’in azalan üçgen desenleri. Kaynak: CryptoQuant

Analist, hususa odaklanmak için bu benzerlikleri gösteren bir tablo yayınladı ve bu türlü bir davranışı gözlemlerken dikkate alınması gereken birkaç iştirakçi faktör olduğunu ekledi:

“Uzun vadeli Bitcoinlerin hareketi azaldı ve fiyat oynaklığı çok düşüyor.”

Ayrıca, Bitcoin hareketlerinin mevcut azalan üçgen modeli, dayanaktan sapmanın yanı sıra devam ederse, analist şunları öngörüyor:

“Mevcut azalan üçgen deseni tamamlanırsa ve fiyat dayanak çizgisinden saparsa, ayı piyasasında son bir çöküş mümkünlüğü var.”

Daha kasvetli tahminler

Daha evvel, Bitcoin için 3 günlük İzafi Güç Endeksi (RSI), o zamanki fiyat hareketiyle birlikte , birinci kripto para ünitesi üzerinde güçlü bir satış baskısı gösteren bir artış modeli gösterdi.

Aynı vakitte, kripto tüccarı ve analist Josh Rager, Finbold’un daha evvel bildirdiği üzere ” hiçbir vakit uygun bitmediğini ” belirterek karamsarlığını lisana getirdiği bir ralli ile kontaklı olarak kelamda “zıplayan top modelini” tanımladı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi