Teknoloji

EA, The Sims hayranlarına iki hoş haber birden verdi

Oyun dünyası pek çok farklı üslupta üretime mesken sahipliği yapan bir alandır. Savaş oyunlarından macera oyunlarına, spor oyunlarından rol yapma oyunlarına kadar pek çok çeşidi bulunan bu kozmosun en sıra dışı kategorilerinden biride similasyon oyunlarıdır ki simülasyon denildiği vakit akla The Sims’in gelmemesi de imkansız.

İlk kez 2000 yılında karşımıza çıkan oyun, daha sonra 2004, 2009 ve son olarak da 2014 yıllarında hayranlarını selamlamıştı. Lakin ne var ki 2014 yılında çıkan The Sims 4’ün üzerinden 8 yıl geçmesine karşın EA, düne kadar beşinci üretimle alakalı rastgele bir bilgi vermiş değildi. İşte dün itibariyle EA cephesinden yapılan açıklama bu nedenle büyük mana taşıyor.

EA, The Sims hayranlarına iki hoş haber birden verdi

Oyun devi tarafından yapılan açıklamaya nazaran an itibariyle artık The Sims 4 fiyatsız hale geldi. Yani isteyen her oyunsever, bilgisayar ya da konsollarında bu oyunu fiyatsız olarak oynayabilecek. Bu oyun şirketinin verdiği iki muştudan biriydi. Başkası ise efsane serinin 5. oyunu için kolların sıvanması oldu.

EA tarafından Project Rene olarak isimlendirilen The Sims 5’in çıkış tarihi yahut ne evrede olduğu hususlarında şimdi bir açıklama yapılmadı. Fakat bu bahiste şimdi duyum kanallarının bile hareket geçmediği düşünüldüğünde, The Sims 5’in daha yolun başında olduğunu ve önünde uzun bir gelişim sürecinin bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom