Teknoloji

SHIB fiyat artışını tekrar ateşleyebilir mi?

Meme kripto para ünitesi Shiba Inu ( SHIB ), geçen yıl kaydedilen gibisi görülmemiş büyümesinin gölgesinde çalışan token ile 2022’de öncelikle kırmızı bölgede süreç gördü. Göğüs coinlerine olan iştah azalmış üzere görünse de, SHIB’nin gelecekteki fiyat hareketi ilgi alımlı olmaya devam ediyor.

SHIB fiyat artışını tekrar ateşleyebilir mi?

SHIB, platformda artan sayıda sahip kaydetmeye devam ediyor ve bir Finbold raporu , jetonun sadece 2022’de en az 100.000 eşsiz adres eklediğini gösteriyor. Ağ gelişimini ve genel kripto piyasası yörüngesini hesaba katarak, Shiba Inu’nun geleceğe yönelik fiyat görünümünü nasıl tesirler?

Shiba Inu’nun fiyat yörüngesi kıymetli ölçüde piyasa şartlarına bağlı. Bu ortada, SHIB’nin fiyatı, yayın saatine nazaran 0,0000101 $’dan varlık ticareti ile yatay hareketler sergilemeye devam ediyor. Tokenin haftalık grafiği neredeyse %3’lük bir düzeltme gösteriyor.

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB fiyatı için sırada ne var

Birkaç hafta boyunca SHIB’nin fiyatı 0,0000098$ ile 0,000011$ ortasında konsolide oldu. Bilhassa, 13 Ekim’de varlık, aralığın altını doğrulayan ve potansiyel olarak üst gerçek bir hareket için tetikleyici olarak hareket eden küçük bir sıçrama kaydetti ve token aylık mum grafiğinde vurgulandığı üzere 0.000010$’da bir takviye düzeyi oluşturdu. Bununla birlikte, son kısa vadeli kazanımlara karşın, SHIB’nin kıymeti 2021 sonlarında kaydedilen rekor düzeyden yaklaşık %87 düştü.

SHIB aylık mum grafiği. Kaynak: TradingView

Ancak, son fiyat hareketine dayanarak, tüccarlar hala varlığı biriktirmekten çekiniyor, hasebiyle çıkış gücü yok.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!