Teknoloji

Boğalar ve ayılar, Bitcoin’in yatay dalgalı ticareti için taban hazırladı!

Haftaya olumlu bir notla başladıktan sonra, Bitcoin ( BTC ), ayılar kaslarını esnetmeye devam ederken kritik 20.000 dolar düzeyinin altında tekrar düzeltme yaptı. Hem ayılar hem de boğalar amiral gemisi kripto para ünitesinin denetimini ele geçirmek için uğraşırken, dikkatler Bitcoin’in nasıl reaksiyon vereceğine çevriliyor.

Boğalar ve ayılar, Bitcoin’in yatay dalgalı ticareti için taban hazırladı!

Bu durumda Kitco News analisti Jim Wyckoff 7 Ekim’de ayıların varlığın son fiyatına nazaran ivme kazandığını, fakat ayılar üzere rastgele bir ivme oluşturmadıklarını belirtti.

Bu nedenle analist, teknik tahlilinde, boğalar ve ayılar ortasındaki uğraş devam ederken Bitcoin’in kısa vadede yatay ticaret yapacağını öngördü.

“Ayılar bu haftanın sonlarında yalnızca hafif bir ivme kazandı. Yeniden de, boğalar ve ayılar kısa vadeli teknik denetim için savaşmaya devam ediyor, ikisi de fazla taban kazanmadan ve hala genel olarak kısa vadeli teknik oyun alanında. Bu, yakın vadede daha yatay ve dalgalı ticaret manasına geliyor” dedi.

Bitcoin grafiği. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bitcoin 20.000 doların altına düştü

Özellikle, Bitcoin, çaba eden bir iktisat ile yüksek enflasyon üzere genişletilmiş makroekonomik faktörlerin akabinde 20.000 dolar düzeyinin altına düştü. En son düşüş, ABD’li patronların Eylül ayında 263.000 iş eklemesinden sonra geldi.

Rakam, öngörülen sayıların biraz üzerinde olmasına karşın, yeniden de zayıflayan işgücü piyasasını yansıtıyordu.

Bu nedenle senaryo, Fed’in faiz artırımını tetikleyerek Bitcoin üzere riskli varlıklara daha az ilgi gösterilmesine neden olabilir.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!