Teknoloji

BTC 21.000 $ takviyesini kaybettiği için ayılarla boğaların fiyat savaşı kızıştı!

Bitcoin ( BTC ), yatırımcılar çok sayıda makroekonomik faaliyetle dolu bir haftayı sabırsızlıkla beklerken 21.000 $ takviye düzeyini kaybederek düzeltti. Kısa vadeli düşüşün ortasında, boğalar ve ayılar hala Bitcoin fiyatını denetim altına almak için gayret ediyor.

BTC 21.000 $ dayanağını kaybettiği için ayılarla boğaların fiyat savaşı kızıştı!

Kitco News’de bir kripto analisti olan Jim Wyckoff, 7 Kasım’da Bitcoin’in 21.000 doların altına düşmesine karşın boğaların hala bir avantajı olduğunu belirtti.

“Bitcoin-ABD doları fiyatları, Pazartesi günü erken ABD süreçlerinde daha zayıf. Fiyatlar, geçen Cuma günü yaklaşık iki ayın en yüksek düzeyini gördükten sonra günlük çubuk grafikte yükseliş trendinde. Boğalar kısa vadede teknik avantaja sahipler ve fiyat artış trendini canlı tutmak için savaşmaya devam ediyorlar” dedi Wyckoff.

Bitcoin 7 günlük mum grafiği. Kaynak: Finbold

Basın vaktinde, Bitcoin, varlık ticaretini neredeyse iki ayın en yüksek düzeyi olan 21.000 doların üzerinde gören bir rahatlama rallisi yaşadıktan sonra 20.700 dolardan süreç görüyordu. Varlık öncelikle olumlu ABD iş bilgilerinden yararlandı. Bununla birlikte, piyasa şimdi boğalara daha fazla güç kazandıracak güçlü bir katalizör görmüyor.

Bitcoin teknik analizi

Teknik açıdan bakıldığında , amiral gemisi kripto para ünitesinin olumlu bir görünümü var. Bir günlük teknik ve hareketli ortalamanın bir özeti , sırasıyla on ve dokuzda ‘satın alma’ içindir. Öbür yerlerde, osilatörler tarafsızlık dokuzunu zorluyor.

Bitcoin teknik tahlili. Kaynak: TradingView

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!