Teknoloji

Lüks saatçi Rolex, kripto ve NFT ticari marka uygulamalarıyla metaverse giriyor!

Kripto para sanayisi genişliyor ve varlıkları giderek daha tanınan hale geliyor ve lüks saat üreticisi Rolex de dahil olmak üzere kimi tanınmış üst seviye markaların kripto para vagonuna kendilerini atmasına neden oluyor.

Lüks saatçi Rolex, kripto ve NFT ticari marka uygulamalarıyla metaverse giriyor!

Ticari marka ve patent avukatı Michael Kondoudis ( The Law Office of Michael E. Kondoudis ) tarafından 7 Kasım’da yayınlanan datalara nazaran, Rolex kripto para üniteleri, metaverse ve takas edilemez tokenler ( NFT’ler ) ile ilgili ticari marka müracaatları yaptı.

Özellikle, lüks saat üreticisinin ticari marka başvurusu , NFT’leri, NFT takviyeli medyayı, NFT pazarlarını, kripto anahtarlarını ve süreçlerini, sanal mal müzayedelerini ve ayrıyeten sanal ve kripto para borsasını tanıtma planlarını öneriyor.

Rolex’in kripto/metaverse/NFT ticari marka uygulaması. Kaynak: Mike Kondoudis

Belgelere nazaran, ticari marka 31 Ekim’de Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) sunuldu ve ” blok zinciri teknolojisi için indirilebilir yazılımlar”, dijital cüzdanlar , “saatler ve sanal eserlerin alıcıları ve satıcıları için çevrimiçi alanları kapsıyor. kesimleri izle”, sanal ortam eser yerleştirmeleri ve daha fazlası.

Lüks saatçilerin kriptoya ilgisi

Bu ortada, Rolex, kripto dalının cazibesini fark eden ve eserlerine ve operasyonlarına kripto para üniteleri ve blok zincir teknolojisini uygulayan ünlü saat markaları ortasında bir başkasıdır.

Mayıs ayının ortalarında, İsviçreli saatçi TAG Heuer, kripto ödeme sağlayıcısı BitPay ile ortaklaşa Amerika Birleşik Devletleri web sitesinde çevrimiçi satın alımlar için Bitcoin ( BTC ), Ethereum ( ETH ) ve Dogecoin ( DOGE ) dahil olmak üzere kripto ödemelerini kabul ettiğini duyurdu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!