Teknoloji

Cardano şiddetli piyasaya karşın haftada 30.000 yeni adres ekleyerek büyüyor!

Kripto para piyasası, FTX borsa likidite krizinin yaygın tesirinin akabinde baskı altında kalmaya devam ediyor. Bununla birlikte, Cardano ( ADA ) üzere kripto projeleri , yatırımcıların piyasa şartlarından etkilenmemiş görünmesiyle birlikte artan ağ aktifliği kaydetmeye devam ediyor.

Cardano kuvvetli piyasaya karşın haftada 30.000 yeni adres ekleyerek büyüyor!

Cardano, cüzdan sayısında bir haftada 33.097’ye ulaşan bir artış kaydetti. Cardano Blockchain Insights datalarına nazaran , 13 Kasım prestijiyle bu sayı 3.671.522 iken, 7 Kasım’da merkezi olmayan finans ( DeFi ) platformunda 3.638.425 cüzdan bulunuyordu.

ADA cüzdan çizelgeleri. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

Cardano’ya olan ilginin artması, kesimin FTX krizinin akabinde darbe almasının akabinde genel kripto para piyasasının kırmızı bölgede ticarete devam etmesiyle ortaya çıkıyor. Bilhassa, üst seviye krizin mümkün bir fiyat tabanını yavaşlattığı görüldü.

İlginç bir halde, Finbold tarafından bildirildiği üzere Cardano’nun kurucusu Charles Hoskison, FTX destanının kripto para piyasasını vuran son kriz olabileceğini öne sürdü. Genişletilmiş ayı piyasasının kısmen Mayıs ayında Terra ( LUNA ) ekosisteminin çökmesiyle tetiklendiğini belirtmekte yarar var.

Cardano’nun ağ geliştirmesi

Ayrıca, Cardano’ya artan ilgi, bir Ethereum ( ETH ) katili olarak lanse edilen blok zinciri için devam eden ağ geliştirme ile uyumludur. Birebir vakitte Cardano, Lace isminde yeni bir cüzdan geliştiriyor ve Hoskinson, kullanıma sunulduğunda ağın muhtemelen bir milyar kullanıcıya ulaşacağına işaret ediyor.

Hafif, çok zincirli bir kripto cüzdanı olan Lace, Web2 ve Web3’teki öğeleri sıkıntısız bir biçimde tek bir arayüze bağlamayı vaat ediyor. Cüzdan, kimlikleri, süreçleri ve uygulamaları tek bir tecrübede birleştirme yeteneği nedeniyle Cardano için ezber bozan bir öge olarak görülüyor.

Genel olarak, artan sayıda cüzdan, ADA’da bir fiyat rallisini tetikleyen kilit katalizörler ortasında görülüyor. Cardano kısa müddet evvel FTX krizi piyasaya çıkmadan evvel bir taban bulmaya çalışmıştı.

Şu anda kasvetli görünen dış etkenlerle, ADA topluluğu, Vasil hard fork’undan yalnızca aylar sonra ağı daha da geliştirmek için Girdi Çıktısı (IOHK) geliştiricilerinin daima gayretlerine güvenecek.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!