Teknoloji

Citroen C4 fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz!

Yola C hatchback olarak başlayan lakin yeni kasası ile birlikte B-SUV dünyasına merhaba diyen Citroen C4, bölümde pek çok modelle rekabet halinde. Bunun farkında olan Citroen yetkilileri ise modelin fiyatını olabildiğince uygun tutmaya itina gösteriyor. Zati Fransız üreticinin resmi internet sitesinde yer alan fiyat ayrıntılarına baktığımızda da bunu anlamış oluyoruz.

Citroen C4 fiyat listesi: Bu kampanya kaçmaz!

Citroen C4 için belirlenen giriş fiyatı günümüzde 613.000 TL düzeyinde. Lakin bunun kampanyalı fiyat olduğunu, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatının 624.000 TL olduğunu belirtmekte yarar var. Yani yarın bir gün kampanya bitebilir ve bu aracı 11.000 TL daha değerliye satın almak durumunda kalabilirsiniz.

Peki ancak Feel olarak isimlendirilen bu paketin içeriğinde ne var? Çok kısa bahsedecek olursak kelam konusu donanımda bizleri 1.2 litrelik benzinli bir motor karşılıyor. 100 beygir güç üretebilen bu motor, 6 ileri manuel şanzımana mesken sahipliği yapıyor.

İkilinin ahenk içerisinde çalıştığı ve problemsiz olduğu da kullanıcı tecrübelerinden ortaya çıkıyor. Modelin en uygun fiyatlı otomatik versiyonu için ise 692.000 TL ödemeniz gerekiyor. Tüm donanım seçenekleri ve aktüel fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom