Teknoloji

Dev marka çıldırdı! 600 TL’lik cüzdanın fiyatı 100 TL’ye düştü

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte tüm hayatımız değişti diyebiliriz. Artık o denli ki hırsızlıklar bile değişti diyebiliriz. Evvelden, sokağa çıktığınızda cebinizden cüzdanınızı, paranızı çalarlardı. Artık ise cüzdanınıza, paranıza ellemeden direkt olarak kartınızın içerisindeki parayı çalıyorlar. Nasıl mı? Tabi ki temassız banka kartı ve kredi kartlarıyla.

Temassız kartlarını koruyun!

Cüzdanınızda temassız bir kart varsa, NFC uyumlu cihazları cüzdanınızın bulunduğu cebinize yaklaştırarak kartınızdan aşikâr fiyatlarda ücret çekebiliyorlar. Bunun önüne geçmek mümkün değil mi? Elbette mümkün. RFID dediğimiz teknoloji sayesinde kartınızdaki temassız süreç özelliği cüzdan içerisindeyken devre dışı kalıyor. Böylece rahat bir formda cüzdanlarınızda temassız kartlarınızı taşıyabilirsiniz.

Çok mühlet için geçerli

Tabii RFID muhafazalı cüzdanların fiyatları 500 TL ile 1000 TL ortasında değişiyor. Lakin son devirde kimi cüzdan modellerinde muazzam indirimler kelam konusu. Bu cüzdanlardan birisinin fiyatı şu anda 100 TL’ye düşmüş durumda. Sizin gelin Av A Dos imzalı Avca cüzdanla tanıştıralım. Çok müddet geçerli olan bu kusursuz cüzdan sadece 100 TL’ye satılıyor.

Cüzdanın birtakım özellikleri;

– Kızak bölmesi 5 adet kart almaktadır.
– 1 Adet dış kart bölmesi
– 2 adet iç kart bölmesi
– 1 adet şeffaf kart bölmesi
– Nakit paralarınızı katlamadan koyabileceğiniz banknot bölmesi

Kısa periyodik ve stoklarda sonlu olan bu eseri almak için ivedi etmenizi öneririz. Av A Dos imzalı Avca cüzdanı almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/