Teknoloji

Disney+, Gülse Birsel imzalı yeni sineması müjdeledi!

Disney+ bu yıl yayın hayatına başladığından beri önemli manada ön plana çıkmış durumda. Bu kapsamda tüm Marvel ve Disney üretimlerini bünyesinde toplayan yayın akışı devi yeni projesini de duyurdu.

Disney+, Gülse Birsel imzalı yeni sineması müjdeledi!

Disney+, yeni yerli sineması Yılbaşı Gecesi’ni duyurdu. Sinemanın oyuncu takımı ve konusu da bu kapsamda açıklandı.

Disney+’ın yeni yerli içeriği, Avrupa Yakası’ndan bilinen Gülse Birsel imzası taşıyacak. Bu kapsamda beklentilerin hayli yüksek olduğu imal şimdiden toplumsal medyada da dikkat çekti.

Türk televizyonlarının en değerli isimlerinden Gülse Birsel’in kaleminden çıkan Yılbaşı Gecesi sineması oldu. Platform, yeni sinemasının konusunu ve oyuncu takımını da açıkladı. Disney+ tarafından paylaşılan bilgilere nazaran Yılbaşı Gecesi, oyuncu takımında Gülse Birsel, Zeynep Güngör, İrem Sak, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Alina Boz ve Şebnem Bozoklu üzere pek çok yıldız isme yer verecek. Takımda Alican Yücesoy, Ayta Sözeri, Derya Karadaş, Buyruk Benderlioğlu, Fatih Artman, Kubilay Tunçer ve Nazmi Sinan Mıhçı da yer alacak.

Dİzinin konusu ise şu halde: Yılbaşı Gecesi, pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir vakit sonra tüm sevdikleriyle bir ortada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlayacak. Dide, günlerdir sevdikleriyle birlikte Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayali, son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı ile yıkılır. Bir yandaysa Ozan, pandemi süreci boyunca meskene hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni berbat geçirmemesi ismine, devayı sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur. Birbiriyle asla bir ortaya gelmemesi gereken insanların ezkaza çağrıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ise sinemada görülecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!