Teknoloji

Emeklilikte yaşa takılanlara müjde!

Emekli olmak için yaşlarının gelmesini bekleyen vatandaşlar için olumlu bir haber paylaşıldı. Bu kapsamda milyonlarca vatandaşı ilgilendiren olayın ayrıntılarına gelin bir bakalım.

Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanı Vedat Alım EYT ile ilgili iki değerli gelişmeyi duyurdu. Alım, EYT konusunda çalışmanın teknik olarak tamamlandığını, aralık ayında ayrıntıların kamuoyu ile paylaşılacağını söyledi.

Sayıları 2 milyonu bulan staj mağdurları için de müjde veren Alım, gündemlerinde yeni bir çalışma olduğunu lisana getirdi.

Bakan Alım, “Sözleşmeli işçi sıkıntısı var. Bunlar 516 bin kişinin takım haklarına kavuşması sorunudur. Onun çalışması bitti, vakit sıkıntısı var. Sayın Cumhurbaşkanımız uygun olduğu vakit sunacağız. Bugün gündemde yoktu” sözlerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/