Teknoloji

WhatsApp, Google Meet ve Zoom’a rakip olacak!

Pandemi sonrası dünya, meslekten eğitime kadar pek çok alanda dijital platforma taşınmış görünüyor. Bu da sanal mdi ise WhatsApp, Call Links aracılığıyla kendine misal bir fonksiyon sunmak istiyor üzere görünüyor.

WhatsApp, Google Meet ve Zoom’a rakip olacak!

Bu haftanın başlarında, Mark Zuckerberg Facebook’ta yeni özelliği açıkladı. Tanınan sohbet iletileşme uygulamasının, 32 şahsa kadar takviye verecek şifreli imajlı görüşme özelliğini test edeceğini belirtti. Davet İrtibatları ile özellik, platforma hem sesli hem de imajlı arama takviyesi getirecek. Zoom ve Google Meet’e benzeri halde, WhatsApp’ta “Aramalar” sekmesine gidip “Arama teması oluştur” seçeneğini seçerek bir arama ilişkisi oluşturabilirsiniz.

Bundan sonra, kullanıcılar diğerleriyle paylaşabilecekleri bir irtibat alacaklar. Bu ilişkiye tıklayan rastgele biri direkt aramaya eklenecek. Şu an itibariyle, WhatsApp aramaları tıpkı anda sırf sekiz kişiyi destekliyor. Bu nedenle, daha büyük iş toplantıları yahut eğitim emelli pek tanınan değil. Bununla birlikte, bu güncelleme uygulamauı piyasada alımlı bir teklif haline getirebilir. İletileşme uygulaması halihazırda dünyanın en büyük sohbet platformlarından biri, bu nedenle hem Google’dan hem de Zoom’dan kolay kolay değerli bir pazar hissesi alma potansiyeline sahip. Bu, WhatsApp’ın öteki toplumsal medya platformlarına kıyasla baskın bir noktaya sahip olduğu Hindistan üzere belli bölgelerde bilhassa geçerli olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri