Teknoloji

Dogecoin bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelecek mi?

Kripto para piyasasındaki en büyük varlıklar için zorluk devri devam ederken, markayla direkt ilgili bir ay uydusunun yaklaşan lansmanının kanatlarında süzülen göğüs kripto Dogecoin ( DOGE ) dahil olmak üzere kimi tokenlar bilhassa uygun gidiyor.

Dogecoin bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelecek mi?

Nitekim edinilen bilgilere nazaran, 14 Ocak 2023’te Florida’daki Kennedy Uzay Merkezi’nden kalkacak olan DOGE-1 ve IM-1/NOVA-C ay yüklerine sahip SpaceX Falcon 9’un fırlatılması için geri sayım başladı . 28 Kasım’da aktifliği yayınlayacak olan SpaceTV’den.

Bir hatırlatma olarak, SpaceX’in kurucusu ve Tesla CEO’su Elon Musk, Mayıs 2021’de “DOGE-1 Ay Görevi”ni duyurdu, lakin lansman, Sezgisel Makinelerin IM-1 ay nedeniyle şimdiye kadar ertelendi. Finbold’un bildirdiği üzere iniş, vazifenin ilerleyişini dikte ediyor.

Dogecoin fiyat analizi

Basın vaktinde DOGE, 28 Kasım’da Finbold tarafından alınan bilgilere nazaran, gün içinde %4,08’lik bir düşüşü, lakin evvelki yedi gün boyunca %25,45’lik güçlü bir artışı temsil eden 0,09504 $’dan süreç görüyordu.

Dogecoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

25 Kasım’da Dogecoin, Musk kripto podcast sunucusu David Gokhshtein’in 700.000 takipçisine Ethereum ( ETH ) kurucu ortağı Vitalik Buterin ve yeni Twitter (NYSE: TWTR ) CEO’sunun yakında birlikte çalışmaya başlayacağına inandığını söylemesinden sonra 24 saat içinde %8’in üzerinde bedel kazandı.

Finbold’un Eylül 2021’de bildirdiği üzere, Buterin o sırada DOGE geliştiricilerinin Proof-of-Stake ( PoS ) algoritmasına geçmeyi düşünmeleri gerektiğini söyledi ve Ethereum kodunun bu geçiş için basitçe kullanılabileceğini ekledi.

DOGE-1 ay uydusunun lansmanı planlandığı üzere giderse, varlığın Twitter’da bir ödeme usulü olarak entegre edilmesinin yanı sıra, potansiyel olarak Dogecoin’in Mayıs 2021’deki tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin bile üzerine çıkarak rekor düzeylere çıkmasına neden olabilir. merkezi olmayan finans ( DeFi ) belirtecine ilgi arttıkça.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking