YouTube

The Witcher Remake’den sevindiren haber!

Geçtiğimiz günlerde CD Projekt Red, The Witcher’ın remake ile karşımıza yine çıkacağını duyurdu. Bu duyurunun akabinde hayranlar, tekrar üretimin özüne sadık kalıp kalmayacağını tartışırken şirketten beklenen haber geldi. İşte detaylar…

The Witcher Remake açık dünyaya sahip olacak!

CD Projekt Red, şirketin çıkar raporunda yaptığı duyuruda Unreal Engine 5 ile geliştirilecek olan The Witcher Remake‘in ”hikaye odaklı, açık dünyalı rol yapma oyunu” olacağını söyledi. Orjinal oyun ise bölge bölge ilerlediğimiz lineer bir yapıya sahipti. Buna nazaran The Witcher Remake, özünden biraz sapacak.

Yeniden imal hakkında daha fazla ayrıntı için erken olduğunu söyleyen CD Projekt Red’in stüdyo lideri Adam Badowski, şu sözlere yer verdi:

The Witcher, CD Projekt Red için her şeyin başladığı yer. Yaptığımız birinci oyundu ve o vakitlerde bizim için büyük bir andı. Bu oyuna dönüp yeni jenerasyonlar için tekrar geliştirmek ise en az o zamanki kadar büyük hissettiriyor.

2007’de çıkışını gerçekleştiren The Witcher, kahramanımız Geralt‘ın Temeria Krallığı’nın başşehri Vizima’da yaşadığı olayları bahis alıyor. Orjinal halinde çizgisel ilerleyen oyun, tekrar üretimi ile birlikte açık dünya ögeleri de içerecek. Buna nazaran oyunun geçtiği yer olan Temeria’nın genişleyeceğini varsayabiliriz.

Ayrıca CD Projekt Red, The Witcher Remake’i Polonyalı oyun geliştiricisi Fool’s Theory ile bir arada yapacak. Rol yapma oyunlarında tecrübeli olan firma genel imali üstlenirken CD Projekt Red ise kontrolde olacak. Tekrar üretimin çıkış tarihi ve öteki ayrıntıları şimdi muhakkak değil.

Serinin en tanınan oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt ise 14 Aralık’ta fiyatsız yeni kuşak güncellemesi alacak. Bu güncelleme, ray-tracing teknolojisi ve pek çok sayıda yeni içerik barındırıyor. Ayrıyeten performans kısmında da iyileştirmeler mevcut.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al