Teknoloji

Dogecoin sahiplerinin sayısı Ekim ayında coştu! Artış ne kadar?

Meme kripto para ünitesi Dogecoin ( DOGE ), varlığın 2021’in en yüksek düzeylerini geri kazanma potansiyeli konusunda kuşku uyandıran bir faktör olan uzun bir aşağı istikametli fiyat hareketi ile gayret ediyor.

Dogecoin sahiplerinin sayısı Ekim ayında coştu! Artış ne kadar?

22 Ekim itibariyle, Dogecoin’in 24 Temmuz’da kayıtlı 4.365.551 sahibinden yaklaşık %2’lik bir büyümeyi temsil eden 4.454.487 sahibi vardı. CoinMarketCap’e nazaran, üç ay boyunca, piyasa pahasına nazaran onuncu sıradaki kripto para ünitesine 88.936 kişi eklendi.

Dogecoin 3 aylık sahipler tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu ortada, tutucu faaliyeti Dogecoin fiyat hareketine yansımadı. Basın saatine nazaran, varlık son üç ayda %16’nın üzerinde bir düzeltmeyi temsil eden 0.059 dolardan süreç görüyordu.

DOGE 3 aylık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Dogecoin sahibi aktifliğinin sürücüleri

DOGE’nin fiyatı ile sahibinin büyümesi ortasındaki uyumsuzluk, mem paranın pahasının potansiyel olarak artacağı inancı da dahil olmak üzere çeşitli faktörlere atfedilebilir. Bilhassa, DOGE’nin tekrar toplanması beklentisi, varlığın balinalar tarafından devam eden birikimi ve tokene daha fazla yarar sağlamaya çalışan ilgili ağ faaliyeti ile vurgulanıyor.

Dogecoin fiyat hareketi

Ayrıca, Dogecoin topluluğunun varlığın pahasının gelecekte artmasını öngördüğünü belirtmekte yarar var. Finbold tarafından bildirildiği üzere, CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, DOGE’nin 31 Ekim 2022’de 0,00716 dolardan süreç göreceğini öngördü.

Genel olarak, Dogecoin şu anda ağ etrafında kıymetli bir gelişmeye sahip değil ve genel beklentileri daha geniş piyasa fiyat hareketine bağlı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi