YouTube

eFootball 2023’e yeni oyun modu eklendi!

Konami, eFootball 2023’ün konsol sürümüne Dostluk Maçı modunun eklediğini duyurdu. Çevrimiçi topluluğun büyük bir kısmının bu özelliği talep etmesiyle, kullanıcılar artık Hayal Gruplarını kullanabiliyor, arkadaşlarıyla eşleşebiliyor ve şahsileştirilmiş ekiplerini ve taktiklerini birbirlerine karşı test edebiliyor.

Bu yeni özellik PlayStation 4 ve 5‘in yanı sıra Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve Steam dahil olmak üzere farklı platformlarda kullanılabilir durumda. 

eFootball 2023 dostluk maçı moduna kavuştu

Kullanıcıların Dream Team takımlarını güçlendirmelerine yardımcı olmak için, FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern Münih ve Arsenal dahil olmak üzere resmi ortak kulüplerden dördünün yeni Club Pack’leri de oyunda yerlerini aldı.

Her paket, başlangıç kadrosundaki her konum için bir tane olmak üzere 11 “Göze Çarpan” kart içermekte. Bu, kullanıcılara güçlü bir takım oluşturmalarını sağlamak için farklı durumlar ortasında dengelenmiş kapsamlı bir paket sunuyor.

Bu paketler, tecrübeli bir oyuncunun bile Düş Ekibi seçeneklerini geliştirebileceğinden yahut acemilere kendi seçeneklerini oluşturmak için ülkü bir başlangıç noktası sağlayabileceğinden hayli kullanışlı.

2.1.0 sürümü güncellemesi, yakın vakitte eklenen elçimiz Portugal International’lı Bruno Fernandes için yeni bir Premium Ambassador Paketini de beraberinde getirecek. Bu paket, Fernandes’in 2020-21 dönemindeki yıldız formunda, Manchester United için yalnızca 58 rekabetçi fikstürde 45 direkt gol iştirakine katkıda bulunduğu ‘Destansı’ bir kart versiyonunu içerecek.

Aralarında Luke Shaw ve Cristiano Ronaldo’nun kartları ve hem Manchester United hem de Portekiz ulusal kadrosunda forma giyen oyuncular da dahil olmak üzere toplam 10 “Göze Çarpan” kart yer almakta.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom