YouTube

Elon Musk kararından vazgeçmiş olabilir: Twitter CEO’luğunu bırakıyor mu?

Dünyanın en varlıklı insanı Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra bir an olsun gündemden düşmez oldu. Evet ünlü isim tahminen daha evvel de çok popülerdi fakat en azından iş dünyasına yönelik yaptığı atakları bu kadar tartışılmıyor hatta birçok vakit gündeme bile gelmiyordu. Fakat artık Elon Musk’ın tahminen de çok haklı bir münasebetle işten çıkarttığı bir çalışanı bile, sonraki gün toplumsal medyanın bir numaralı gündem unsuru haline gelebiliyor.

İşte bu durum git gide hem ünlü milyarderi hem de şirketlerini daha güç bir duruma getirdi. Üstelik milyarder iş beşerinin en büyük markası olan Tesla yatırımcıları, Musk’ın artık eskisi üzere Tesla ile ilgilenmediğinden de şikayet etmeye başladı.

Elon Musk kararından vazgeçmiş olabilir: Twitter CEO’luğunu bırakıyor mu?

Evet Elon Musk dünyanın en varlıklı insanı olabilir fakat yatırımcılarının dayanağının kesilmesi demek, bir anda en büyük projelerinin çökmesi manasına gelebilir. Bu nedenle bir karar vermek zorunda olan Musk, yakın etrafına nazaran Twitter için CEO aramaya başlamış.

Öte yandan, tanınan toplumsal medya platformunu satın alır almaz birinci iş CEO’yu kovan, daha sonra idare heyetini iptal ederek tüm yetkileri elinde toplayan bir ismin, bu statüsünden bu kadar kolay vazgeçip vazgeçemeyeceğini ise vakit gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al