YouTube

Elon Musk uslanmadı! Daha fazlası yolcu!

Potansiyel işten çıkarmaların sayısı şimdilik bilinmeyen fakat karar, çok sayıda çalışanın Musk’ın Twitter 2.0 ültimatomunu reddetmesinin akabinde gelmiş üzere görünüyor. Cuma günü Musk’ın Twitter’ın reklam satışları lideri Robin Wheeler’dan ve firmanın iştirakler şefi Maggie Suniewick’ten daha fazla çalışanı kovmasını istediği bildirilmişti. Her ikisi de bu talebi geri çevirdikten sonra işlerinden kovuldu.

Twitter, yorum taleplerine şimdi bir cevap vermiş değil, çünkü artık şirketin artık bir bağlantı grubu bulunmuyor. Twitter bu yeni işten çıkarmaları gerçekleştirirse, yeni sayı halihazırda Musk’ın Twitter’ın 7.500 kişilik iş gücünden eksilttiği %50’lik kısma eklenecek.

Elon Musk uslanmadı! Daha fazlası yolcu!

Musk’ın “daha sıkı çalışma” ve “daha uzun mesai” ültimatomunun akabinde web sitesinin kontratlı çalışanının birçoklarının istifa etmesi ve en az 1.200 çalışanın da kendi isteğiyle ayrılmasının akabinde yaşanan yıpranmanın Twitter’ın birtakım kısımlarını çalışamaz hale getireceğine dair kaygılar bulunuyor ki bu telaşların bir kısmı da şimdiden gerçekleşmeye başladı üzere görünüyor.

Cumartesi günü, birtakım kullanıcılar platformun otomatik telif hakkı ihtarı sisteminin çalışmadığını fark etti. The Verge tarafından tespit edilen bir mesaj dizisinde, birisi Süratli ve Öfkeli: Tokyo Yarışı sinemasının tamamını yaklaşık 50 tweet’te yayınladı. Mevzu yaklaşık bir gün boyunca yayında kaldı ve Twitter sineması yayınlamaktan sorumlu hesabı askıya almadan evvel de çok sayıda kişi tarafından izlendi ve paylaşıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al