YouTube

Elon Musk: Ya kaideleri kabul edin ya da işten çıkın

Elon Musk, geçtiğimiz haftalarda toplumsal medya devi Twitter’ı satın aldığını resmen açıkladı ve süratlice çalışmalara başladı. Twitter Blue üzerindeki değişiklikler, mavi tik ve gri tik rozetler, yöneticiler dahil çalışanların yarısının işten kovulması ve başka birtakım olaylar, tüm gözleri Twitter’ın üzerine çevirdi.

Elon Musk, Twitter “düzelene” kadar daima olarak şirketin San Francisco’daki merkezinde kalacağını açıklamıştı. Ağır çalışma temposu içinde olan ünlü milyarder, çalışanlarından da birebir şeyi yapmalarını istiyor.

“Ya çalışın ya çıkın”

Elon Musk, uzun saatler boyunca ağır çalışmak istemeyen çalışanlara 18 Kasım saat 17.00’a kadar mühlet verdiğini, aksi halde kovulacaklarını bildirdi.

Harcamalar ve çalışma kültüründen şad olmadığını gizlemeyen Musk, verimliği artırmak ismine çalışanlarını uyardı.

Elon Musk, daha evvel haftanın yedi günü sabahtan akşama kadar çalıştığını, fakat bunu kimseye tavsiye etmediğini söylemişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al