YouTube

Elon Musk’ın çalışanlarına attığı e-posta ortalığı karıştırdı

Gün geçmiyor ki dünyanın en varlıklı insanı olan Elon Musk, yeni bir sansasyonla gündeme gelmesin. Twitter’ı satın aldıktan sonra birinci iş olarak üst seviye üç yöneticinin misyonuna son veren, bir sonraki adım olaraksa binlerce çalışanını apar topar kapı önüne koyan Elon Musk, daha sonra bu çalışanlardan kimilerine gereksinimi olduğunu fark etmiş ve onları tekrar işe davet etmişti.

İşte şu ana kadar son derece tutarsız ve plansız davranışlar sergilediği görülen Twitter CEO’su, artık de şirketteki tüm çalışanlarına tehdit niteliğinde bir e-posta gönderdi.

Elon Musk’ın çalışanlarına attığı e-posta ortalığı karıştırdı

Elon Musk tarafından çalışanlarına gönderilen bu e-postada özetle, şirketin Twitter 2.0 periyoduna girdiği, ki bu isim Elon Musk tarafından kendi periyodunu anlatmak için kullanılan bir tabir, bu devirde mesai saatlerinin evvelkine nazaran daha uzun ve daha yorucu olacağı, bunu göze alamayan çalışanların gün sonuna kadar 3 aylık maaşlarını alarak istifa edebilecekleri, istifa edilmemesi halinde ise yeni çalışma koşullarının kabul edilmiş olunacağı belirtildi.

Tabi ünlü milyarderin bu e-postası kısa müddet içerisinde yeniden Twitter üzerinden gündem oldu ve Elon Musk bir kere daha tenkit oklarının amacı haline geldi. Bakalım tanınan toplumsal medya platformu için 44 milyar dolar üzere ütopik bir ödeme yapan Elon Musk, yeni oyuncağını bozmak için daha ne üzere ataklar yapacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking