Teknoloji

Endişe dağları sardı, Renault Clio fiyatı 265 bin TL’ye düştü! Bu daha başlangıç!

Otomobil pazarında bir müddettir satışlar oldukça düşmüş durumda. Bu düşüşün temel nedeni ise sizlerin de iddia edebileceği üzere ÖTV indirimi beklentisi.

Otomobil pazarında bir müddettir satışlar oldukça düşmüş durumda. Bu düşüşün temel nedeni ise sizlerin de varsayım edebileceği üzere ÖTV indirimi beklentisi.

Elbette bu ÖTV indirimi kimi modelleri karşılayacak. Yani birinci kez araba alıyorsunuz diye kalkıp da 2 – 3 milyon TL’lik bir otomobili ÖTV’siz alma talihiniz yok. Genel olarak Clio, Egea sınıfındaki arabaları ÖTV’siz alabileceksiniz. O da söylentiler gerçekleşirse.

Şu sıralar şimdi söylenti evresinde olsa da arabada ÖTV indirimi beklentisi şimdiden fiyatları aşağıya çekmiş durumda. Bilhassa de ÖTV indiriminin geleceğine kesin gözüyle bakılan Renault Clio fiyatında büyük bir düşüş kelam konusu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!