Teknoloji

ESET, Tahlil Ortaklarıyla İftar Toplantılarında Buluştu

ESET, Türkiye’deki tahlil ortaklarıyla Ramazan nedeniyle düzenlediği iftar toplantılarında buluştu. Sunduğu hizmet ve tahlilleriyle Türkiye’nin kişisel ve kurumsal siber güvenliğine damgasını vuran ESET’in iftar toplantılarına iştirak yüksek oldu. ESET, bu yıl yaklaşık 600 kişinin katıldığı iftar davetlerinde konuklarını İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde, Ankara‘da ise Marriot Oteli’nde ağırladı.

Bayramınız kutlu olsun

ESET Türkiye Satış Müdürü Asım Akbal, “Günlük hayatın süratli akışı içinde tahlil ortaklarımızla devamlı irtibat halinde olsak da, iş atmosferinin dışına çıkarak bir ortaya gelmek her vakit çok kolay olmuyor. İftarlar vesilesiyle iş atmosferinin dışına çıkma imkanı yakaladık, tahlil ortaklarımız ve aileleriyle buluştuk, münasebetlerimizi tazeledik ve görüş alışverişinde bulunduk. Davetlerimize gösterilen yüksek iştirakten da epey memnun olduk. Tahlil ortaklarımızın markamıza ve takımımıza olan bağlılığını gözlemleyebilmek, bizler için her şeyin ötesinde bir his.“ dedi.

Gösterdikleri ilgi nedeniyle tüm tahlil ortaklarına teşekkür eden Asım Akbal, “Bu vesileyle de sağlıklı, huzurlu ve memnun bir bayramı geçirmeniz dileğiyle tüm Türkiye’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum“ dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom