Teknoloji

Ethereum, 2022’de 135.000 yeni adres ekliyor! Fiyat artışını tesirler mi?

Birleştirme yükseltmesinden sonra İş Kanıtı’ndan (PoW) Pay Kanıtı’na (PoS) geçişini resmi olarak işaretleyen Ethereum ( ETH ) ağı, şu anda adres sayısını artırdıktan sonra kimi cüret verici işaretler gösteriyor. ağa eklendi, böylelikle ‘bir kopuşa işaret ediyor’.

Ethereum, 2022’de 135.000 yeni adres ekliyor! Fiyat artışını tesirler mi?

9 Ekim’de davranış tahlili platformu Santiment’ten alınan bilgilere nazaran, Ethereum 8 Ekim’de kurulan yeni adreslerde bir artış yaşadı ve ağa 135.780 yeni ETH adresi eklendi ve bu 7 Aralık 2021’den bu yana en yüksek düzey oldu.

Yeni adreslerin ETH numarası. Kaynak: Santiment

Platform, 3 Ocak’taki 2022’deki bir sonraki en yüksek ve 7 Aralık 2021’den bu yana en yüksek olandan %11,1 daha fazla ağ büyümesi kaydetti.

ETH faal adreslerin sayısı. Kaynak: Santiment

Ethereum potansiyel olarak piyasada çekiş kazanıyor

Ethereum’u birinci sefer aktaran eşsiz adreslerin sayısındaki ağ büyümesindeki artış, Ethereum’un piyasada çekiş kazanabileceğini ve Birleşmeden kaynaklanan satış baskısı nedeniyle kıymetli kayıplar yaşadıktan sonra yerini yine kazanabileceğini gösteriyor.

10 Ekim’de bir kripto para ünitesi tahlil platformu Glassnode’a nazaran, Ethereum ağına eklenen yeni adreslerin sayısı son vakitlerde tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı . yatırımcılar Ethereum ağına kayıyordu.

1+ coin tutan adreslerin ETH sayısı. Kaynak: Glassnode

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi