Teknoloji

Kripto YouTuber ‘BitBoy’ eski SEC işverenini rüşvet almakla suçluyor!

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Kurulu’nun (SEC) blockchain şirketi Ripple’ı yasadışı olarak XRP jetonları sattığı için dava ettiği uzun müddetli bir yasal savaşın ortasında, düzenleyiciye karşı yeni suçlamalar ortaya çıktı.

Kripto YouTuber ‘BitBoy’ eski SEC işverenini rüşvet almakla suçluyor!

Olduğu üzere, ‘BitBoy Crypto’ YouTube kanalının ardındaki kişi olan Ben Armstrong, 9 Ekim’deki tweet’inde eski SEC Yöneticisi William Hinman’ı Ethereum’u (ETH) bir emtia ilan etmek için rüşvet almakla suçlayarak eleştirdi.

Ona nazaran, “William Hinman katiyetle rüşvet kabul etti. Bu açık.” Bununla birlikte, “en büyük 3 holdinginin XRP, ADA ve ETH olduğunu ve ben taraf tutmayı reddediyorum” diyerek kriptolar ortasında seçim yapmayı da reddediyor. Hepsi kazanıyor.”

Alanda düzenleyici netlik ihtiyacı

Armstrong, bu suçlamalarla, daha evvel bir dizi tweet’te bu hususa değinen Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson’ın yorumlarına atıfta bulundu. Öbür şeylerin yanı sıra, Ripple’ın Ethereum’a göz yummak için SEC’e rüşvet verildiğini önermek yerine daha yeterli düzenleyici netlik için tartışmaya odaklanması gerektiğini belirtti:

“Yolsuzluk tezlerini tahlil etmek, Ethereum’un da SEC tarafından dava edilmesi gerektiğini, lakin bağlantılardan ötürü olmadığını ima ediyor üzere görünüyor. Lakin bu, kripto para ünitelerinin anlamsız bir çerçeveye zorlanması problemini rastgele bir halde nasıl çözüyor?”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!