Teknoloji

Ethereum balinaları, beş hafta içinde fiyatı %25 oranında düşürdü!

Kripto para dalının çoğunluğu düşüş eğiliminde hareket etmeye devam ederken, piyasa kıymetine nazaran ikinci en büyük varlığı olan Ethereum ( ETH ) son beş haftadır kilit paydaşlarının davranışlarının artan baskısı altında kaldı.

Ethereum balinaları, beş hafta içinde fiyatı %25 oranında düşürdü!

Spesifik olarak, Ethereum’un köpekbalığı ve balina adresleri, ETH’de 100 ila 1 milyon ortasında olanlar olarak tanımlanır. Zincir üstü pazar istihbarat platformu Santiment tarafından yayınlanan teknik tahlile (TA) nazaran, son beş hafta içinde 3,3 milyon ETH’yi boşalttı.

Ethereum’un köpekbalığı/balina birikimi ve boşaltma davranışı. Kaynak: Santiment

Başka bir deyişle, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının basın vaktindeki fiyatı göz önüne alındığında, son beş hafta içinde Ethereum’da 4,3 milyar dolardan fazla balina ve köpekbalığı adresleri tarafından toplu olarak terk edildi.

Balinaların birikimi ve fiyatı denetim eden damping

Bir jetonun en büyük yatırımcılarının bu tıp dramatik davranışlarının tipik olarak büyük tesirleri vardır. Sahiden de, Ethereum’un büyük sahipleri varlıklarından kurtulurken, Ethereum’un fiyatı %26’dan fazla düştü.

Santiment ayrıyeten şunları kaydetti:

“Varlığın fiyatı ve Bitcoin fiyatı, bu kilit paydaşların davranışlarına bağlı olarak azaldı ve aktı.”

Olduğu üzere, balinalar ve köpekbalıkları toplu olarak 3,3 milyon ETH düştüğü için Ethereum ve Bitcoin ( BTC ) ortasındaki oran %12,7 düştü. Daha evvel, bu adresler birikim modundayken, ETH/BTC oranı sekiz haftalık devirde %43.4 arttı.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/